Obraz za pośrednictwem Level Infinite

Level Infinite, wydawca PUBG Mobile, organizuje dla graczy wydarzenie logowania z okazji 6. rocznicy. Odbierz niesamowite przedmioty za darmo.

Aby uczcić szóstą rocznicę, Level Infinite zasypuje graczy prezentami. Zaloguj się i odbierz swój specjalny pakiet rocznicowy, zawierający stałą skórkę „Biały Królik – Wektor”. Ta elegancka i stylowa skórka to fantastyczny sposób na upamiętnienie rocznicy i pokazanie dumy z PUBG MOBILE na polu bitwy. Sprawdź więcej szczegółów wydarzenia logowania z okazji 6. rocznicy PUBG Mobile.

Wydarzenie logowania z okazji 6. rocznicy PUBG Mobile: Nagrody

Pakiet rocznicowy zawiera także skarbnicę zasobów w grze, które wzmocnią Twoją dominację:

Farba: Udekoruj swoją broń i pojazdy świeżą warstwą farby.

AG: Zainwestuj w potężne ulepszenia i dostosowania swojego arsenału.

ciśnienie krwi: Zdobądź cenne punkty bojowe, aby odblokować nowe przedmioty i awansować w rankingach.

Kupon ze skrzynek z zaopatrzeniem: Wymień te resztki, aby zyskać szansę na zdobycie cennych łupów ze skrzyń z zaopatrzeniem.

Kupon złomu na klasyczną skrzynkę: Zbierz wystarczającą liczbę fragmentów, aby otworzyć klasyczne skrzynie i potencjalnie odblokować rzadkie i ekscytujące przedmioty.

Ścieżka spadochronowa: Zostaw niezatarte wrażenie na polu bitwy dzięki olśniewającemu szlakowi spadochronowemu, gdy wpadniesz w wir walki.

Przeczytaj także:

Obchody tej rocznicy są dla PUBG MOBILE sposobem na wyrażenie wdzięczności za niezachwiane wsparcie ich oddanej bazy graczy. To okazja, aby zastanowić się nad niesamowitą podróżą, jaką odbyła gra, oraz wszystkimi ekscytującymi bitwami, zabawnymi momentami i przyjaźniami zawartymi w ciągu ostatnich sześciu lat.

Wybór redaktora

DRS, 26 marca: Virat Kohli zdobywa punkty, a wszystko inne schodzi na dalszy plan w IPL


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here