. Niezachwiane wsparcie Pollarda dla swoich graczy, zarówno uznanych, jak i przyszłych, sugeruje, że MI jest zdeterminowany, aby przezwyciężyć tę początkową porażkę i wyłonić się jako silny pretendent do IPL 2024.

Indianie Mumbai (MI) ponieśli niewielką porażkę z Gujarat Titans (GT) w meczu otwarcia sezonu IPL 2024. Choć porażka boli, trener odbijania Kieron Pollard skorzystał z okazji, aby podkreślić pewne pozytywne strony, w szczególności występy młodych zawodników.

IPL

Kieron Pollard chwali debiutanta Namana Dhira

W tym meczu czterech zawodników zadebiutowało w MI, w tym Naman Dhir. Kieron Pollard pochwalił harcerzy i personel pomocniczy, którzy odkryli ten talent. Naman Dhir był pod wrażeniem swojego występu, wykazując się spokojem i skupieniem w polu karnym, pomimo wczesnej utraty furtki.

„Był w centrum uwagi” – Kieron Pollard powiedział o Namanie Dhirze na konferencji prasowej po meczu. „Widzieliśmy, co potrafi, a on wyszedł i był bardzo wyrazisty”. Kieron Pollard docenił potencjał Dhira i nalegał, aby fani dali mu przestrzeń do rozwoju. „To dopiero początek czegoś” – podkreślił, przypominając wszystkim, że Dhir w tym meczu zaliczył tylko 20 runów.

Zdecydowane wsparcie Pollarda dla Ishana Kishana

Z kolei Ishan Kishan kontynuował walkę o formę, zwolniony za kaczkę. Pomimo niedawnego kryzysu Kishana, Pollard wyraził niezachwiane wsparcie dla młodego odbijającego.

„To doświadczony facet w naszym zespole. I oczekujemy wielkich rzeczy od Ishana. Jest w dobrej formie, dobrze ćwiczy i spisuje się całkiem przyzwoicie, więc miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku meczów zobaczymy jego znakomity występ, a wtedy wszyscy będziecie nadal wychwalać jego pochwały, gdy będzie to robi” – stwierdził z przekonaniem Pollard.

Patrząc w przyszłość w IPL 2024

Uznając ból po stracie, Kieron Pollard podkreślił historię MI, która podnosiła się silniejsza. Na zakończenie przesłał kibicom wiadomość, w której nalegał, aby nie mogli się doczekać kolejnego meczu, który odbędzie się w środę.

MI będzie miało mnóstwo pracy, ponieważ będą chcieli odwrócić sytuację i zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo w sezonie przeciwko Sunrisers Hyderabad. Niezachwiane wsparcie Pollarda dla swoich graczy, zarówno uznanych, jak i przyszłych, sugeruje, że MI jest zdeterminowany, aby przezwyciężyć tę początkową porażkę i wyłonić się jako silny pretendent do IPL 2024.

Wybór redaktora

DRS, 25 marca, IPL 2024: Sanju Samson wybija KL Rahul, Hardik Pandya zostaje „bezdomny”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here