DD2 oferuje ogromny, otwarty świat do eksploracji, w którym przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego stanowi część uroku gry. W pierwszej części gry gracze będą eksplorować północną część mapy wokół głównego miasta Vernworth.

Źródło

Dragon’s Dogma 2: 10 porad i wskazówek dla początkujących

Dragon’s Dogma 2 jest pełen skomplikowanych systemów. Ta lista zawiera kilka kluczowych informacji, które musisz znać podczas uruchamiania gry.

Będąc nadal w głównym regionie Vernworth, gracze mogą znaleźć wiele miast do odkrycia, każde z własnymi sklepami, NPC-ami i zadaniami pobocznymi do wykonania. Jednym z tych wyjątkowych miast, które gracze będą chcieli odkryć, jest Checkpoint Rest Town; oto wszystko, co gracze mogą zrobić.

Jak dotrzeć do miasta odpoczynku przy punkcie kontrolnym

Checkpoint Rest Town znajduje się w południowo-zachodnia część regionu Vernworth. Chociaż gracze mogą podróżować głównymi drogami, aby dotrzeć do tego miasta, opuszczając zachodnią bramę Vernwroth, o wiele łatwiejszym sposobem, aby się tu dostać, jest Oxcart.Wyjazd wózkiem Oxcart z zachodniego wyjścia z Vernworth przeniesie graczy bezpośrednio do Checkpoint Rest Town, granicy pomiędzy tym regionem a Battahl.

Każda lokalizacja w mieście kontrolnym Checkpoint

Gracz stojący przed apteką w mieście kontrolnym

Lokalizacja

Wyjaśnienie

Punkt kontrolny na północnej granicy Oxcart

Można do tego przyzwyczaić Oxcart przy wejściu do miasta wrócić do Vernworth.

Miecz i laska

Zajazd, który pobiera opłaty 1000 sztuk złota za noc odpocząć przy.

Sklep ze złomem Ibrahima

Sklep, w którym gracze mogą kupić unikalne przedmioty lub fałszować kopie przedmiotów, które już posiadają.

Miasto odpoczynku w punkcie kontrolnym – Gildia powołaniowa

Gildia powołaniowa, w której gracze mogą wyposażyć umiejętności i zmienić swoje powołanie.

Kuźnia Celeste

Sklep z bronią i zbroją, w którym gracze mogą to zrobić zakup najlepszego sprzętu z pierwszego regionu, wraz z bardzo potężnym mieczem dla wojowników.

Apteka Morrisa

A sklep z towarami ogólnymi na zakup przedmiotów leczących i odnawiających.

Punkt kontroli granicznej Riftstone

Kamień Riftstone używany do przywoływania pionków.

Dom Merlina

The dom Merlina do którego gracze nie będą mogli łatwo uzyskać dostępu.

Źródło

Dragon’s Dogma 2: 10 porad i wskazówek dotyczących używania pionków

Pionki są kluczem do funkcjonalnej drużyny w Dragon’s Dogma 2, dlatego ważne jest, aby jak najskuteczniej wykorzystywać przywołane pionki i główny pionek.

Zadania do wykonania w mieście odpoczynku w punkcie kontrolnym

Gracz powracający do Rodge i otrzymujący nagrodę

Jedyną misją w tym mieście, którą gracze mogą rozpocząć i ukończyć, jest Prey For The Pack Rozpocznij od udania się do aptekarza i wysłuchania prośby odnaleźć wnuka. Chociaż zadanie nie rozpoczyna się tutaj, gracze będą musieli to zrobić udaj się do tego miasta, aby kupić Jadeitową Kulę aby ukończyć zadanie zdobycia tego wyjątkowego przedmiotu.

Jak otworzyć bramę

Gracz stojący w Battahl i stojący przed bramą graniczną

Duża brama na tyłach miasta to tzw granica oddzielająca ten region od regionu Battahl. Każdy gracz z tego czy innego powodu będzie musiał wejść do Battahl, a istnieje wiele sposobów na otwarcie bramy lub przedostanie się do innego regionu przez długie i niebezpieczne ścieżki przez góry.

Zanim przejdziesz do Battahl, pamiętaj o zdobyciu Portkryształu, który można umieścić w dalszej części regionu. Battahl jest znacznie trudniejszym regionem i będzie wymagał od graczy posiadania wyższego poziomu, aby walczyć z znajdującymi się w nim wrogami.

Źródło

Dragon’s Dogma 2: 10 najlepszych broni w grze

Wybór najlepszej broni w dowolnej grze jest trudny. Przeszukaliśmy świat Dragon’s Dogma 2, aby zaprezentować wam najlepszą broń dostępną w grze.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here