Henry’ego „Wasabi” Marna (14-6-0) służy MARCA w zapowiedzi ŁAŁ 13 które odbędzie się w najbliższy weekend w Sewilli. Chce walczyć przed swoim ludem, ale jednocześnie lubi patrzeć wstecz i wspominać przeszłość. Był pierwszym Hiszpanem, który walczył we współczesnym UFC i chociaż jego doświadczenie trwało tylko dwie walki (ostatni w 2016 roku) Służyło mu to między innymi do „połączenia” się z Ilią Topurią (15-0-0).

Obecny mistrz UFC w wadze piórkowej jest o 10 lat młodszy od Enrique i w tamtym czasie „dzieckiem”, które chciało zdobyć przyczółek w największej organizacji MMA na świecie. Dostał to. To było jego marzenie, jak zawsze powtarza.

I był „Wasabi”: „Pamiętam, jak Ilia, gdy byłem młodszy, poznaliśmy się w „reality show” (poprzedni dostęp do UFC, red.) i dużo rozmawialiśmy. Byliśmy młodzi, byliśmy młodzi. I miał już ten cel. Potem wypytywał mnie o różne rzeczy. Oczywiście, był dzieckiem, teraz jest osobowością.”

Pamiętam Ilię, gdy byłam młodsza, że ​​zbiegaliśmy się w „rzeczywistości” i dużo rozmawialiśmy

Henry’ego „Wasabi” Marna

Ale Rozwój Topurii był szalony. Kwestia kilku lat. Niepokonany mistrz i przyszłość, której sufitu nie widać. Enrique nie jest zbytnio zaskoczony: „Był bardzo utalentowanym dzieckiem. Umiejętności, które posiada teraz, nie były jeszcze tak rozwinięte. Ale już wskazywał sposoby. Byłem bardzo, bardzo głodny… i miałem dużo ognia w duszy.

Sposoby już podałem. A ja byłam bardzo, bardzo głodna… i mnóstwo ognia w duszy.

Henry’ego „Wasabi” Marna

Przyznaje, że wcześniej dużo rozmawiali. Teraz plany i dystans nieco ich rozdzieliły. Chociaż jeden zawsze mówił dobrze o drugim. Lubią się nawzajem. „Wasabi” przywołuje także anegdotę: „Doskonale pamiętam, jak mi powiedział: «Chcę dotrzeć tam, gdzie dotarłeś. Byłeś pierwszy». Powiedziałem mu: «Ilia, masz wszystko, żeby się tam dostać, po prostu musisz być niezmienny i mieć taka mentalność.A ty tego nie robisz, oznacza to, że dotrzesz tam, gdzie ja dotarłem… wyprzedzisz mnie po prawej stronie. Ale nie ma problemu, masz szereg umiejętności i masz potencjał i możliwość ich rozwijania… których ja nie mam. Byłem pierwszy, bo musiałem być pierwszy i cóż, bo podjąłem ryzyko. „Ale teraz twoja kolej, musisz być ulepszoną wersją”. I tak będzie.”Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here