RCB vs PBKS: Virat Kohli karze Punjab Kings niesamowitym półwieczem w IPL 2024

Virat Kohli pokazał swoje umiejętności w Spotkanie RCB vs PBKS. Po upuszczeniu z powodu kaczki król Kohli nadal karał królów Pendżabu. Z radością przyjął chwyt Jonny’ego Bairstowa i w swoim pierwszym overze przekroczył 4 granice. Kohli utrzymał swoją wysublimowaną formę, osiągając wspaniałe granice i zbliżając się do pięćdziesiątki.

Kohli nie mógł zdobyć dobrych punktów w pierwszym meczu przeciwko Chennai Super Kings (CSK). Ale z Zbliżał się Puchar Świata ICC T20, Kohli wziął na siebie obowiązek szybkiego zdobywania punktów. Do pięćdziesiątki zabrakło mu zaledwie 30 piłek. To było jego 51. pół wieku w IPL dla króla Kohli.

IPL

„Czasami mówimy za dużo o Viracie Kohli. Myślę, że grając na stadionie Chinnaswamy, będzie mocno skupiał się na grze w przewadze i liczba uderzeń wzrośnie. Nie sądzę, że wybór do Pucharu Świata T20 będzie mu chodził po głowie. Ważniejsze będą dla niego wygrywanie meczów dla RCB” – powiedział Wasim Jaffer podczas wystąpienia w ESPNcricinfo.

Porzucenie A. jest przestępstwem Virat Kohli złapał piłkę i Punjab Kings musieli za to słono zapłacić. Przeciwnicy mieli nawet kolejną szansę, ale nie wykorzystali połowy szansy na bezpośrednie uderzenie w furtkę i wyprzedzili Kohli.

Ale do tego czasu szkody zostały wyrządzone. Kohli nie był zbyt wybuchowy. Dzięki swojemu wspaniałomyślnemu dotykowi perfekcyjnie oddał swoje strzały, trafiając 8 granic, aby osiągnąć pięćdziesiątkę. Kiedy powiedział, że Rahul Chahar przyjdzie do gry w kręgle, jego oczy rozbłysły, gdy podniósł się i walnął piękną szóstką nad głębokimi okładkami.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Wynik na żywo RCB vs PBKS: Virat Kohli pobija niesamowitą pięćdziesiątkę, Brar usuwa Patidara


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here