Kylian Mbapp w dalszym ciągu nie komentuje swojej przyszłości. Jak stwierdzono w MARCA 19 lutego 2024 r., reprezentant Francji podpisze już kontrakt z Realem Madryt. Chociaż co się stanie z graczem po czerwcu 2024 r., kiedy wygaśnie jego kontrakt z Paris Saint-GermainOficjalnie jest to nadal tajemnicą ze względu na tajemnicę, jaką utrzymuje piłkarz.

Na sali prasowej dał jasno do zrozumienia, że ​​przed Mistrzostwami Europy w Niemczech, które rozpoczynają się 14 czerwca, chce jasno powiedzieć: „Eurocup będzie moim priorytetem, ale mam nadzieję, że do tego czasu problem zostanie rozwiązany„. Ponieważ ostrzegł: „W Pucharze Europy skupię się na drużynie narodowej”. I dlatego powiedział, że jeśli jeszcze niczego nie ogłosił, „to dlatego, że nie mam nic do ogłoszenia” – stwierdził Mbapp. Wszystko przed kończąc pytaniem do dziennikarza: „Czy oglądając moje ostatnie mecze, widzisz zaniepokojonego gościa?„.

Dlaczego Mbapp nie ogłosił jeszcze swojej przyszłości?

Jedną z osób, która odważyła się skomentować, dlaczego przyszłość Kyliana Mbappa nie została jeszcze ogłoszona, był Jrme Rothem, były zawodnik PSG i komentator RMC Sport. “Mbapp podpisze kontrakt z Realem Madryt. Nie mówię nikomu nic nowego”, zaczął od powiedzenia, kto nosił koszulkę, którą mistrz świata nadal nosi w reprezentacji Francji w 2018 roku.

Ogłoszę to przed mistrzostwami Europy. Ogłoszę to, gdy PSG odpadnie z Ligi Mistrzów lub Real Madryt odpadnie z Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City (w ćwierćfinale) lub w półfinale” – wyjaśnił były piłkarz.Dopóki będzie możliwość oglądania PSG-Real Madryt, nie zrobię tego. Nic nie ogłaszaj“, powiedział.

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów jeszcze się nie rozpoczęły, ale wkrótce to zrobią Real Madryt – Manchester City 9 kwietnia o 21:00 Następnego dnia PSG Luisa Enrique rozegra swój mecz z FC Barcelona Xaviego Hernndeza.. Rewanże obu meczów odbędą się w terminie 16 i 17 kwietnia. Gdyby po tych terminach odpadła któraś z drużyn, byłoby wiadomo, czy teoria Rothena jest słuszna, w przeciwnym razie, gdyby tak było dalej, musielibyśmy poczekać na półfinały (30 kwietnia i 7 maja), a nawet finał (1 czerwca). ).Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here