BAYTOWN, Teksas (KTRK) — Uniwersytet w Houston nie jest jedyną szkołą w rejonie Houston, która ubiega się o mistrzostwo kraju. Lee College w Baytown ma za sobą historyczny sezon i chciałby zakończyć go jako Krajowi Mistrzowie Junior College.

„To dla mnie wszystko znaczy i czuję, że ma to także znaczenie dla moich kolegów z drużyny” – powiedział strażnik Dayvaughn Froe. „Jestem bardzo podekscytowany możliwością pokazania wszystkim, na co nas stać”.

Dla drużyny Lee College Navigators męska drużyna koszykówki buduje zwycięską tradycję.

„To, co sprawia, że ​​odnosimy sukcesy, to fakt, że wszyscy tutaj chcą wygrywać” – powiedział pierwszoroczny obrońca Bryce Smith. „Nie obchodzi nas, kto odniesie sukces. Chcemy po prostu wygrać.”

Zwycięska kultura zaczyna się na górze, od głównego trenera Nicholasa Wade’a.

„Ta grupa jest głodna. Nie tylko jesteśmy szczęśliwi, że tam jesteśmy” – powiedział Wade. „Wiemy, że możemy tam pojechać i rywalizować, i jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością zabrania naszych talentów do Hutchinson i rywalizacji na najwyższym poziomie na największej scenie”.

Trener Wade dorastał w Highlands, społeczności na północ od Baytown. Jego pierwszą pracą trenerską po studiach był asystent w Lee.

„Tutaj nauczyłem się nawyków i chęci do rywalizacji” – powiedział.

W ciągu trzech lat pracy na stanowisku głównego trenera poprowadził drużynę Navigators do bilansu 81-16. Zakończyli sezon na 5. miejscu w kraju po zwycięstwie w konferencji drugi rok z rzędu. W ciągu ostatnich trzech lat dwukrotnie zakwalifikowali się do krajowego turnieju.

„Nasze dzieci kończą szkołę. Nasze dzieci okazują szacunek. Nasze dzieci postępują właściwie w społeczności” – powiedział Wade. „Zawsze chciałem, żeby to był tutaj standard. Chcę, żebyśmy nie tylko cieszyli się zwycięstwem, ale także czerpali z niego przyjemność i robili wszystko, co w naszej mocy, aby wygrać.

Lee College rozpoczyna swój bieg o mistrzostwo w niedzielę o 21:30 przeciwko Wallace State.

Prawa autorskie © 2024 KTRK-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here