Trener Chennai Super Kings (CSK) Stephen Fleming rzuca światło na jeden dział, w którym drużyna poprawiła się w IPL 2024

Trener Chennai Super Kings, Stephen Fleming, zauważa, że ​​wszechstronny wkład zespołu jest pozytywny. Uwagi gwiazdy Kiwi pojawiają się w przeddzień meczu CSK vs GT, który odbędzie się dzisiaj o 19:30. Trener CSK Fleming rzuca światło na zmianę dokonaną przez zespół pod względem silnych zamiarów i daje wgląd w plan działania drużyny na IPL 2024.

Zmiana zdecydowanych zamiarów CSK

Z naszego punktu widzenia prawdopodobnie taki jest zamysł. W latach, w których nie radzimy sobie dobrze, zastanawiamy się, dlaczego i to naprawiamy. Jedną ze zmian była bardzo silna intencja”- powiedział trener CSK Fleming.

Zauważa, że ​​drużynie często nie udaje się odnieść zwycięstwa tylko dzięki jednemu wysokiemu wynikowi. Dodaje, że chociaż taki jest cel, nie zawsze jest możliwe, aby jeden gracz uzyskał wynik powyżej 75 runów.


Najnowsze wiadomości IPL

Zmiana kombinacji otwierającej CSK?

Fleming mówi o agresywnej kombinacji otwierającej Ruturaja Gaikwada i Rachina Ravindry. Zapytany, czy pomiędzy tą dwójką był jakiś „wyznaczony” agresywny otwieracz, trener CSK odpowiada, że ​​nic takiego nie zostało określone. Zwraca uwagę, że chociaż Rachin był pozytywny w meczu przeciwko RCB, może nastąpić inna kombinacja otwierająca z Gaikwadem przeciwko GT.

Nie, nie jest to tak zdefiniowane. Pewnego dnia jeden z graczy wyjdzie z tego lepiej niż inny. Któregoś dnia Rachin był miły i pozytywny. Może to być Ruturaj lub nawet inna kombinacja otwierająca we wtorek– dodaje Fleming.

Wybór redaktora

DRS, 26 marca: Virat Kohli zdobywa punkty, a wszystko inne schodzi na dalszy plan w IPL


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here