Uaktualnienie laptopa lub komputera stacjonarnego do systemu Windows 11 Pro może udostępnić kilka funkcji, które normalnie są zablokowane w wersji Windows 11 Home. Niestety, proces ten może być dość kosztowny, a jeśli spróbujesz go pozyskać bezpośrednio od Microsoftu, będzie to kosztować bardzo drogo 200 dolarów.

Na szczęście możesz uzyskać dość znaczną zniżkę od StackSocial, który obniża cenę do zaledwie 30 dolarów, ogromne 170 dolarów zniżki. Ponadto, jeśli nadal korzystasz z systemu Windows 10 i nie chcesz przechodzić na system Windows 11, dostępna jest również licencja na system Windows 10 Pro za te same 30 dolarów, więc ta wyprzedaż jest idealna, jeśli chcesz uaktualnić lub zbudować nowy komputer. Pamiętaj tylko, że ta oferta kończy się jutro, 25 marca, więc pamiętaj, aby skorzystać z niej, zanim wygaśnie.

To świetna cena, ale należy pamiętać, że nie na każdym komputerze można uruchomić system Windows 11, więc zanim go kupisz, będziesz chciał upewnij się, że Twoja maszyna spełni wymagania dla systemu operacyjnego. Ponadto na liście znajduje się informacja, że ​​jeśli masz komputer, na którym jest już uruchomiony system Windows 10, a usługa Windows Update nie pozwala na zainstalowanie bezpłatnej aktualizacji do systemu Windows 11, Twój komputer również nie będzie zgodny z tą wersją.

Po zakupie licencji otrzymasz klucz aktywacyjny, którego możesz użyć do zainstalowania i aktywowania systemu Windows 11 Pro na jednym komputerze. Żeby było jasne, tego typu zakupy są zazwyczaj przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników — osób, które składają nowy komputer lub chcą uruchomić ponownie istniejący komputer z drugim systemem operacyjnym. Jeśli to robisz, będziesz potrzebować dodatkowego komputera, aby uzyskać dostęp do plików i pobrać je, więc upewnij się, że możesz uzyskać dostęp do wszystkiego z innego komputera w domu lub że masz komputer znajomego, z którego możesz tymczasowo korzystać. Pamiętaj też, że będziesz potrzebować dysku USB do przesłania pliku.

Jeśli nadal jesteś na etapie zakupów, koniecznie sprawdź oferty laptopów i komputerów stacjonarnych, aby znaleźć solidne opcje.

Więcej ofert zakupów w CNETZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here