Wcześniej tego dnia życzenia z okazji Święta Holi złożył także ambasador USA w Indiach Eric Garcetti

Kalifornia:

W poniedziałek dyrektor generalny Apple Tim Cook złożył życzenia z okazji święta Holi, przekazując „Szczęśliwego Holi” wszystkim obchodzącym.

„Wesołego Holi dla wszystkich, którzy świętują! Dziękuję @joshuakarthikr za udostępnienie tego pięknego zdjęcia #ShotOniPhone, które ukazuje kolorowy festiwal” – powiedział Tim Cook w programie X.

Cook udostępnił zdjęcie w serwisie X, na którym oddawał tętniącą życiem esencję festiwalu Holi, dziękując Joshui Karthikowi, wielokrotnie nagradzanemu fotografowi, za umiejętne uchwycenie idealnego zdjęcia.

Wcześniej tego dnia ambasador USA w Indiach Eric Garcetti również złożył życzenia Holi mieszkańcom Indii za pośrednictwem wiadomości wideo udostępnionej w serwisie X.

Powiedział: „Chcę życzyć wszystkim szczęśliwego Holi. Mamy niesamowitą gujiyas z odrobiną amerykańskiego akcentu z dodatkiem pistacji i piękną wodę różaną. Nie ma lepszego sposobu niż świętowanie Holi w całym Indo -Pacyfik razem.

Ponadto Ambasada Indii w USA również przekazała swoje pozdrowienia, życząc wszystkim radosnych uroczystości, mieniących się kolorami i muzyką, podczas których uroczystości będą celebrowane w Dupont Circle w Waszyngtonie.

W filmie udostępnionym w serwisie X ambasada Indii w USA uchwyciła żywiołowego ducha obchodów Holi. Film przedstawia tętniącą życiem scenę w DuPoint Circle, gdzie ludzie zanurzyli się w uroczystościach, radośnie tańcząc i bawiąc się żywymi kolorami.

Premier Australii Anthony Albanese również złożył życzenia z okazji święta Holi, nazywając je „radosnym świętem koloru, miłości i nowego życia”. Podkreślił, że przesłanie odnowy poprzez triumf dobra nad złem jest inspiracją dla mieszkańców Australii.

W oświadczeniu pan Albanese stwierdził: „Szczęśliwego Holi, Australia! Holi to radosne święto koloru, miłości i nowego życia. Przesłanie odnowy poprzez triumf dobra nad złem jest inspiracją dla wszystkich Australijczyków. Dla wielu Australijczyków z południa Dziedzictwo azjatyckie oraz kulturowe i religijne znaczenie Holi jednoczą ludzi, aby świętować wspólną wiarę, historię i dziedzictwo”.

Anthony Albanese wspomina swoje obchody Holi w Ahmadabadzie w 2023 r. Powiedział, że był zaszczycony możliwością zobaczenia spektakularnego pokazu muzyki, kolorów i tradycyjnego tańca.

„Byłam zaszczycona, że ​​w zeszłym roku obchodziłam Holi w Ahmadabadzie w Indiach i doświadczyłam spektakularnego pokazu muzyki, kolorów i tradycyjnych tańców, które definiują tę żywą tradycję. Niezależnie od tego, jak obchodzicie tę okazję w tym roku – niezależnie od tego, czy spotykacie się z rodziną i przyjaciółmi jedz, śpiewaj, tańcz lub baw się gulaalem – mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić” – stwierdził Albanese w oświadczeniu.

W zeszłym roku Anthony Albanese wziął udział w obchodach Holi wraz z głównym ministrem stanu Gujarat Bhupendrą Patelem i gubernatorem stanu Gujarat Acharyą Devvratem w Raj Bhawan w stolicy stanu Gandhinagar.

(Z wyjątkiem nagłówka, ta historia nie została zredagowana przez personel NDTV i została opublikowana z kanału konsorcjalnego.)

Czekając na odpowiedź załadować…Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here