GCMMF będzie skierowany do Hindusów niebędących rezydentami (NRI) i ludności azjatyckiej (reprezentatywny)

Nowe Delhi:

Po raz pierwszy świeże mleko Amul będzie dostępne poza Indiami, a Federacja Spółdzielczego Marketingu Mleka Gujarat (GCMMF) w ciągu tygodnia wprowadzi na rynek amerykański cztery warianty mleka, aby zaspokoić potrzeby społeczności indyjskiej i populacji azjatyckiej.

„Eksportujemy produkty mleczne od wielu dziesięcioleci. Po raz pierwszy wprowadzamy świeże mleko poza Indie” – powiedział agencji prasowej PTI dyrektor generalny GCMMF Jayen Mehta.

Powiedział: „GCMMF nawiązał współpracę ze 108-letnią organizacją spółdzielczą Michigan Milk Producers Association (MMPA), aby wprowadzić świeże mleko na rynek amerykański”. Zbiórką i przetwarzaniem mleka zajmie się MMPA, natomiast GCMMF zajmie się marketingiem i branding świeżego mleka Amul.

„Przepis będzie nasz. W ciągu tygodnia na rynku amerykańskim będą dostępne Amul Taaza, Amul Gold, Amul Shakti oraz Amul Slim and Trim” – powiedział.

Mehta powiedział, że świeże mleko będzie dostępne między innymi w Nowym Jorku, New Jersey, Chicago, Waszyngtonie, Dallas i Teksasie.

GCMMF będzie skierowany do Hindusów niebędących rezydentami (NRI) i ludności azjatyckiej.

Zapytany o cel sprzedaży, powiedział, że GCMMF przez następne 3-4 miesiące skoncentruje się na brandingu i marketingu.

„Spodziewamy się dobrej reakcji ze strony klientów” – powiedział.

Mehta powiedział, że w najbliższej przyszłości GCMMF wprowadzi na rynek także świeże produkty mleczne, takie jak paneer, twaróg i maślanka.

W roku finansowym 2022–2023 obrót GCMMF wyniósł około 55 000 crore rupii, co stanowi wzrost o 18,5% w porównaniu z rokiem poprzednim.

GCMMF eksportuje już produkty mleczne do około 50 krajów.

(Z wyjątkiem nagłówka, ta historia nie została zredagowana przez personel NDTV i została opublikowana z kanału konsorcjalnego.)

Czekając na odpowiedź załadować…

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here