Europejska Superliga rozpoczyna rejestrację swoich trzech dywizji w Dzienniku Urzędowym Własności Intelektualnej Ministerstwa Przemysłu, Handlu i Turystyki Hiszpanii. Pierwszy krok, abyś był już znany Liga Gwiazd, Liga Złota i Liga Błękitna zaczynają mieć własną tożsamość, aby kształtować projekt, który realizuje firma promocyjna A22 Sports Management.

Obraz trzech dywizji

Europejska Superliga zaczęła podejmować kroki po wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSJEU), przedstawiając format rozgrywek obejmujący trzy ligi oraz format rozgrywek otwartych z awansami, spadkami i bez stałych członków, co odróżnia ją od Liga Mistrzów Liga. Trzy dywizje, które teraz wiedzą, jakie będzie ich jezioro z figurką piłkarza i piłką oraz gwiazdą, która zmienia kolor w zależności od dywizji, z wyjątkiem Gwiazdy, gdzie gwiazdy fruwają wokół sylwetki zawodnika.

Zawody, w których wezmą udział 64 kluby, z których większość będzie należeć do trzeciej ligi (32), czyli do Błękitnej Ligi; oraz druga i pierwsza liga, zwana Złotą Ligą i Gwiazdą, po 16 w każdej, po trzy rozgrywki Rozpoczęły się już procedury jego rejestracji w hiszpańskim Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych. do odzieży, artykułów piłkarskich, takich jak piłki, rękawiczki czy sprzęt, a także do treści reklamowych i mediów społecznościowych.

Nazwa „European Super League” pod znakiem zapytania Duńczyków

13 marca Unia Europejska przyjęła apel ligi duńskiej, w którym marka European Super League naruszyłaby wartość, jaką duńskie kluby mają w krajowej rywalizacji. Zarzut, że zgodnie z argumentacją duńskiej konkurencji jest to, że jej marka jest zarejestrowana od 2013 roku i że używanie takiej nazwy mogłoby nawet doprowadzić do szkody dla własnego wizerunku. Choć strony toczyły rozmowy, ostatecznie nie doszło do porozumienia, co skłoniło Duńczyków do kontynuowania procesu.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here