Powrót Anricha Nortje jest niewątpliwie pozytywną zmianą dla Delhi Capitals. Jego ogniste tempo i umiejętność przyjmowania bramek będą cennym atutem ich składu w kręgle.

Zespół Delhi Capitals (DC) otrzymał w poniedziałek znaczny impuls dzięki przybyciu południowoafrykańskiego speedstera Anricha Nortje przed kluczowym meczem IPL 2024 przeciwko Rajasthan Royals (RR) w czwartek.

IPL

Anrich Nortje wraca po kontuzji

Anrich Nortje był nieobecny na meczu otwarcia sezonu DC przeciwko Punjab Kings z powodu utrzymującej się kontuzji. W zeszłym roku szybki melonik opuścił kilka kluczowych turniejów dla Republiki Południowej Afryki, w tym Puchar Świata ODI 2023, serię meczów u siebie z Indiami i niedawny sezon SA20 2024.

Anrich Nortje przygotowuje się do powrotu

Powrót Anricha Nortje do krykieta rozpoczął się na początku tego miesiąca od zawodów CSA T20 Challenge w Republice Południowej Afryki, w których Warriors wystąpili w trzech meczach. Teraz przybył do Indii, aby dołączyć do obozu DC.

Dostępność IPL 2024 jest nadal niepewna

Choć obecność Anricha Nortje wzmacnia atak na kręgle DC, kierownictwo zespołu nie potwierdziło jeszcze, kiedy będzie on gotowy do wyjścia na boisko. To pozostawia fanom domysły dotyczące jego potencjalnego debiutu w barwach Delhi Capitals w nadchodzącym meczu przeciwko Rajasthan Royals.

Zwiększenie tempa ataku w Delhi Capitals

Powrót Anricha Nortje jest niewątpliwie pozytywną zmianą dla Delhi Capitals. Jego szybkie tempo i umiejętność przyjmowania bramek będą cennym atutem ich składu w kręgle, szczególnie biorąc pod uwagę wyzwania, jakie mogą stoczyć przeciwko silnej drużynie odbijającej, takiej jak Rajasthan Royals.

Wybór redaktora

DRS, 25 marca, IPL 2024: Sanju Samson wybija KL Rahul, Hardik Pandya zostaje „bezdomny”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here