GT vs MI: Hardik Pandya nie martwi się porażką MI z GT w Ahmadabadzie, nadal wspiera kolegów z drużyny

Nie takiego powrotu oczekiwał Hardik Pandya. Nowy kapitan drużyny Mumbai Indians zanotował 6 rundową porażkę Gujarat Titans w epickim starciu GT vs MI w IPL 2024. Pomimo porażki Hardik Pandya nie jest załamany. Uważa, że ​​była to rzadka sytuacja, w której jego zespół stracił dynamikę gry, biorąc pod uwagę, że był wygwizdany przez cały mecz.

Przekleństwo Indian z Bombaju pozostaje niezmienione. Przez 11 lat z rzędu Indianom z Mumbaju nie udało się wygrać pierwszego meczu na turnieju. Nawet po zmianie kapitana, Jinx pozostaje niezmienny.

IPL

Cofaliśmy się, aby gonić te 42 runy, ale był to jeden z tych dni, w których straciliśmy dynamikę. Dobrze jest wrócić, ponieważ jest to jedyny stadion, którym możesz się cieszyć, czuć żywą atmosferę i oczywiście kibice byli pełni, a oni także zagrali dobry mecz”- powiedział Hardik Pandya po meczu.

„(W sprawie Tilaka, który nie wziął udziału w pojedynku z Rashidem) Myślę, że Tilak uważał, że w tamtym momencie był to lepszy pomysł. Całkowicie go popieram, to nie problem, mamy 13 meczów do rozegrania.” – podsumował Hardik Pandya.

Pomimo straty, Hardik Pandya pozostaje pewny swojej drużyny. Następnie oświadczył, że całkowicie wspiera drużynę. Na 13 kolejnych meczów fazy grupowej MI zmierzy się następnie z Sunrisers Hyderabad.

Sprawdź nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

GT kontra MI: Shubman Gill rozpoczyna karierę kapitana od zwycięstwa, przedłużając pierwszą passę MI


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here