Dzięki tytułowi WPL RCB-W dowodzony przez Smriti Mandhana zainspiruje RCB-M dowodzonego przez Fafa du Plessis przed starciem CSK vs RCB IPL 2024, uważa Mo Bobat.

16 lat później męska drużyna Royal Challengers Bengaluru nie może się pochwalić żadnym trofeum. Podczas gdy RCB Women pod wodzą Smriti Mandhany podnoszą tytuł WPL, na Virat Kohli i Faf du Plessis ciąży presja zdobycia trofeum. Nowy dyrektor krykieta RCB, Mo Bobat, wysłał graczom dokładnie tę samą wiadomość: graj odważnie i zdobądź trofeum. Zespół pod wodzą Faf du Plessisa rozpocznie IPL 2024 od piątkowego starcia CSK z RCB w Chennai.

„Spróbujemy zdobyć trofeum na tym etapie. Chcemy grać tak, jak chcemy jutro i we wszystkich 14 meczach ligowych. Mo Bobat powiedział przed starciem CSK vs RCB.

IPL

Nowy początek dla RCB

Bez Mike’a Hessona i Sanjaya Bangara na czele RCB rozpocznie nowy rozdział pod wodzą Andy’ego Flower’a i Mo Bobata. I ta dwójka nie jest ugrzęzła w historii RCB ani jej braku.

„To mój pierwszy rok i nie podoba mi się 16-letnia historia drużyny. RCB ma bardzo bogatą historię i to jest nasz czas i szansa, aby wyjść i się pobawić. Dodał Bobat.

„Mamy fantastyczną grupę zawodników. Nie ma żadnych obaw, mamy w pełni sprawny skład. Musimy więc maksymalnie wykorzystać szansę, która się przed nami otwiera.


Wiadomości IPL 2024

WPL zrobione, chcę tytuł IPL

Teraz, gdy susza trofeów dobiegła końca dla całej serii, Mo Bobat chce, aby mężczyźni spisali się tak samo, jak kobiety w WPL.

Mo Bobat powiedział, że Smriti Mandhana & Co zainspiruje drużynę prowadzoną przez Faf du Plessis do zdobycia tytułu WPL.

„To wspaniałe osiągnięcie kobiecej drużyny. Obserwowaliśmy ich grę i było to jednocześnie ekscytujące i nerwowe. Zatem należą się wielkie podziękowania drużynie kobiecej za to, co osiągnęła. Ale nie myślimy o tym zbyt wiele, ponieważ to inne zawody. Mamy jednak nadzieję zdobyć obydwa trofea, co byłoby dla nas miłe.” – powiedział Bobat.

Wybór redaktora

Zapowiedź IPL: powody, dla których warto oglądać epickie powroty, najbogatszych graczy i kształtującą się drużynę T20 WC


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here