Kandydat Partii Ludowo-Demokratycznej (PDP) w wyborach na gubernatora stanu Ondo w latach 2016 i 2020, Eyitayo Jegede, wezwał do jedności członków partii przed nadchodzącymi wyborami w stanie.

Przemawiając w stolicy stanu Akure, Jegede, pokonany w poprzednich wyborach przez zmarłego Rotimiego Akeredolu, podkreślił znaczenie harmonijnego procesu pierwotnego w partii.

Wiadomości z Naiji donosi, że kierownictwo PDP wyznaczyło 25 kwietnia jako datę prawyborów, a o mandat gubernatora ubiega się ośmiu kandydatów.

Jegede zwrócił się do członków i liderów PDP z 18 samorządów lokalnych stanu, podkreślając potrzebę przebudowy w partii, która zapewni triumfalny wynik w nadchodzących sondażach.

„Dziś przedstawiamy nam grupę kandydatów na stanowisko gubernatora, z których każdy jest wybitny i kompetentny w swojej dziedzinie. Są wśród nich osoby, które wykazały się niezachwianą lojalnością i konsekwencją wobec partii” – dodał. – zauważył Jegede.

Wyraził gotowość wsparcia wszystkich kandydatów, podkreślając pilną potrzebę wzmocnienia partii dla zwycięskiej przyszłości.

Zaangażowanie Jegede we wspieranie podejścia zorientowanego na rozwiązania, a nie zaostrzanie wyzwań stojących przed partią, było jasne. Wezwał do wspólnych wysiłków w celu zapewnienia sprawnego prawyborów i udanej kampanii na stanowisko gubernatora.

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here