mi„Konfrontacja” w Madrycie w towarzyskim meczu pomiędzy Anglii i Brazylii na Wembley zostawił zabawny obraz pomiędzy Bellinghama i Winicjusza w tunelu szatni w A wymiana koszulek w którym również brał udział Rodrygo. Dobra atmosfera, która obejmowała niespodziewaną obecność Endrick w formie bramki, oraz Najlepsza wiadomość to połączenie, które istnieje w białej szatni dla kibica Madrytu stojącego przed najbardziej skomplikowanym odcinkiem sezonu: “Szanuję”towarzyszyło filmowi, który oficjalne konto angielskiej drużyny przesłało do swoich sieci społecznościowych.

Endrick debiutuje w reprezentacji Brazylii, strzelając zwycięskiego gola przeciwko Anglii na Wembley

w Wejście na Wembley i ze szczęściem pokonując jednego z mocnych kandydatów do tytułu Euro 20247 dzień Canarinha Z koszulą meczową w ręku czekał na przybycie kolegi z drużyny Realu Madryt.. Przyjął to ze śmiechem i używając ręki, żeby zwrócić na siebie uwagę (przyjdź tutaj z miłością)… zanim usłyszał żart Jude’a: “Nie chcę tego”powiedział po meczu Anglik, który w swoim zespole nosi numer 10 daj mu angielską koszulę i oddaj Vinciusowi plecy. Po uścisku obu zawodników Realu Madryt, Bellingham poprosił Rodrygo Goesa o drugą koszulkęktóry już niedługo pojawi się na madryckiej scenie.

Następnie, Rodrygo opuści brazylijską szatnię, aby wymienić koszulki z Bellinghamemktóry przygotował na tę okazję parę, i przytulił swoją partnerkę po pięknej bitwie na trawie. „Endricka nie ma jeszcze z nami, ale zaczyna już rozmyślać o przyszłym sezonie”dodał Winicjusz o swoim bliskim partnerze, który w ostatniej chwili zapisał się na imprezę białych na Wembley.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here