Lmarki sportowe Właśnie wypuścili nowe koszulki i muszą je pokazać i sprzedać. To rozsądne. Ale to w Hiszpania-Kolumbia U nas nosi się kolor żółty, a mieszkańcy Ameryki Południowej – czarny, wygląda to dziwnie. Co dziwne. I tak fani sprawili, że od 1 minuty meczu pojawił się on w sieciach społecznościowych.

„Jeśli właśnie dostroiłeś się do meczu Hiszpania – Kolumbia. Ci w kurzych żółtych mundurach to Hiszpanie, a ci w czarnych i czerwonych sygnalizacjach drogowych to Kolumbijczycy.„powiedział użytkownik Twittera, komentarz dość powtórzony na początku spotkania.

Byli też fani, którzy dodawali dziwności zestawów na fakt, że mecz odbył się w Londynie: „W Londynie rozegrany zostanie mecz towarzyski Hiszpania-Kolumbia, a Hiszpania ubierze się na żółto, a Kolumbia na czarno”. Inne komentarze to „Wszystko źle” lub „Nowoczesny futbol”.

Dlaczego Hiszpania gra na żółto, a Kolumbia na czarno?

Bo tak postanowiono promować wprowadzone na rynek zaledwie kilka dni temu nowe koszulki Adidasa na Euro Cup i Copa America. Chociaż zwykłe stroje obu drużyn są czerwone w przypadku Hiszpanii i żółte w przypadku Kolumbiibędące drugimi najrzadziej popularnymi koszulkami, „pochwalają się”, aby fani je poznali i kupili.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here