KKR vs SRH: Nie takiego powrotu spodziewał się Shreyas Iyer, kapitan Kolkata Knight Riders wyrusza na mecz z SRH

Nie takiego powrotu oczekiwał Shreyas Iyer. The Kapitan drużyny Kolkata Knight Riders został zwolniony za srebrną kaczkę w starciu KKR vs SRH w Eden Gardens. Wracając do IPL po nieobecności w zeszłym sezonie, Iyer zawahał się i oddał prosty chwyt Patowi Cumminsowi, ku wielkiemu rozczarowaniu fanów z Kalkuty.

Czasy nie były sprawiedliwe dla Shreyasa Iyera. Został odrzucony w połowie drogi przez India Cricket Team w serii testów IND vs ENG. Iyer skarżył się na kontuzję pleców, podczas gdy NCA uznała go za sprawnego. Następnie opuścił mecze Ranji Trophy, po czym odmówiono mu kontraktu centralnego BCCI na sezon 2023–2024.

IPL

Shreyas Iyer, który powrócił jako kapitan drużyny Kolkata Knight Riders, skierował się na boisko po wcześniejszym odejściu Venkatesha Iyera. Ale Iyer miał bardzo krótki pobyt. Obronił pierwszą piłkę, a następnie oddał prosty chwyt rywalowi kapitanowi Patowi Cumminsowi z drużyny T Nataranjan.

Shreyas Iyer wyglądał na sfrustrowanego po zwolnieniu. Ale to jego słaby dobór strzałów doprowadził do jego upadku. Idealnie rzucona piłka od Natarajana sprawiła, że ​​Iyer był zdeterminowany, aby uderzyć ponad zasłonami. Od niechcenia próbował przejść w górę i ponad zasłonami, gdy źle wymierzył strzał.

Pat Cummins złapał prosty chwyt, a T Natarajan świętował swoją 50. bramkę w IPL. A fortuna Shreyasa Iyera nie widzi żadnych zmian.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Wynik na żywo KKR vs SRH: Pięćdziesiąt i koniec!  Phil Salt odchodzi na dobrze wykonane 54


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here