Llub konto Manuela Barrosoburmistrz Cartaya (Huelva), na stacji Antena radiowa Huelva. Radny opisuje nieszczęśliwe wydarzenie z udziałem Sergia Conceiotrener Portdo którego oskarża go o atak. Stało się to w Puchar Gaafote’aw Huelvie, w międzynarodowym turnieju pomiędzy kilkoma zespołami dzieci. W ubiegłą niedzielę w finale spotkały się Porto i Sevilla.

Zagwizdali ostatni gwizdek, a pracownik zadzwonił do mnie i powiedział, że uderzą sędziego.

Manuela Barroso

„Dęli ostatni gwizdek, a pracownik zadzwonił do mnie i powiedział, że uderzą sędziego. Pobiegłem, żeby go wesprzeć. Już miał wejść do tunelu w szatni. Przed wejściem jeden z nich uderzył go. Ustawiłem się pośrodku, pełniąc rolę tarczy, i powiedziałem im, kim oni są, że wskoczyli na boisko, że nie można w ten sposób wskakiwać na boisko. Z groteskową i zarozumiałą postawą powiedzieli mi: „Nie wiesz, z kim rozmawiasz”. Przedstawiłem się jako burmistrz Cartaya i powiedziałem mu: – Przepraszam, nie musisz tu skakać, a tym bardziej nikogo nie atakować.. Potem zaczęli mnie obrażać i okazywać brak szacunku. Popychają mnie, drapią po szyi, a ja próbuję się opierać, popychając, aż do przybycia władz, Gwardii Cywilnej i Policji. W środku doszło do dużej sprzeczki” – mówi Manuel Barroso.

Popychają mnie, drapią po szyi, a ja staram się nie popychać do czasu przybycia władz, Gwardii Cywilnej i Policji.

Manuela Barroso

„Kilku członków Porto już zaczęło przychodzić, zaangażowali się także kibice i zwolennicy Sportingu Lizbona. A prawda jest taka, że ​​niestety obraz był bolesny, szczególnie dla najmłodszych, którzy nawet z płaczem wychodzili z placówek” – kontynuuje burmistrz w Antena radiowa Huelva.

Niestety obraz był bolesny, szczególnie dla najmłodszych, które nawet z płaczem wychodziły z placówek.

Manuela Barroso

Nadal groził mi nawet śmiercią

Manuela Barroso

„Później dowiedziałem się, że był trenerem pierwszego zespołu Porto. Wtedy oczywiście sytuacja jest jeszcze bardziej godna pożałowania, ponieważ mu o tym powiedziałam. „Nie wstydzisz się być trenerem i szefem tej jednostki i nie okazujesz mi braku szacunku, a nawet mnie atakujesz”, Powiedziałem. Potem nadal groził mi śmiercią” – wyjaśnia Manuel Barroso.

zapotrzebowanie

„Złożyłem skargę osobiście jako burmistrz, w tym przypadku z powodu ataku na władzę. Zgłosimy to także w ramach ustawy o sporcie. Uważam, że osoba taka jak ten człowiek powinna oczywiście zostać ukarana, zwłaszcza poprzez wizerunek, jaki daje najmłodszym” – podsumowuje burmistrz Cartaya.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here