Ponieważ nadal brakowało 74 do 48, Kohli wydawał się zirytowany taktyką Brara mającą na celu zaniepokojenie Glenna Maxwella i niezbyt miłymi słowami „nawoływał” melonika, aby zwolnił.

Kiedy Virat Kohli mówi, słuchasz. Gdy stawką był mecz RCB vs PBKS, gwiazdorski pałkarz trafił na wszechstronnego zawodnika Punjab Kings, Harpreeta Brara. W 13. minucie do gry w kręgle wszedł leworęczny ortodoksyjny spinner. Kiedy Glenn Maxwell uderzał, spinner zdawał się spieszyć, ale agresywny pałkarz nie był gotowy.

IPL

Widząc, jak Harpreet próbuje rzucić się na Maxwella, Kohli krzyknął na spinnera, gdy ten wracał do celu: “Zatrzymasz się? Sans toh lene de” (Czy poczekasz? Daj nam przynajmniej chwilę na odetchnięcie.) 28-letni wszechstronny zawodnik spokojnie odszedł, wyrażając zgodę na frustrację swojego seniora.

Król memów Virat Kohli

Bez wiedzy Virat Kohli odtworzył słynny mem. Ta linia stała się niesławna wśród Hindusów w Internecie po tym, jak kilka lat temu stała się wirusowa. Gdy Harpreet Brar próbował wytrącić pałkarzy z równowagi, próbując zaatakować ich środkiem, Kohli zareagował dokładnie w ten sposób na wszechstronnego zawodnika.

Zobacz, jak Virat Kohli walczy z wszechstronnym zawodnikiem drużyny Punjab Kings, Harpreetem Brarem, za pośpiech podczas meczu RCB vs PBKS.

Wybór redaktora

Nadal rozumiem: Virat Kohli kontratakuje przed selekcją do Pucharu Świata T20 po zwycięskim pukaniu w IPL 2024


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here