Nigeryjska gwiazda muzyki Sarah Aderibigbe, znana również jako Ayra Starr, załamała młodego mężczyznę, odrzucając go w programie matrymonialnym.

Na filmie, który krąży po mediach społecznościowych, Sabi Girl została połączona z mężczyzną, szefem kuchni znanym jako Tomiwa, w brytyjskim Stories VK.

Tomiwa ugotowała smaczny posiłek dla Księżniczki Mavin i powiedziała mu, że bardzo jej smakowało, jednak kiedy prawili sobie komplementy, stwierdziła, że ​​podobała jej się jego kurtka i buty.

Młody mężczyzna poprosił Ayrę, aby go obróciła, aby mógł ją dobrze podziwiać, ale ona odmówiła i zamiast tego kazała mu się obracać.

Punktem kulminacyjnym programu było pytanie, czy prezenterka zapytała, czy wymienią się danymi kontaktowymi, na co Tomiwa odpowiedziała „tak”, ale Ayra Starr powiedziała „nie”.

Obejrzyj wideo TUTAJ

W reakcji na to @KinqKudos powiedział; Jeśli nie jest facetem z Oyinbo, spieszy się z wymianą numeru.

@Odogwu_Nomso; Kiedy ludzie poznają prawdziwy film, wszystkie te ujęcia będą jeszcze zabawniejsze ????????

@adedayobillion; Czy chcesz zdobyć numer gwiazdy Ayra ????????????, żeby zrobić co dokładnie Jare? ????

@AnthonyDmax; Bracie zrobił dokładnie to, o co prosił???????? Sabi, dziewczyna też Sabi

W kolejnej wiadomości…

Nigeryjski twórca treści i aktor Kehinde Adams, znany również jako Lege Miami, rozwiał spekulacje, że jego internetowa platforma randkowa promuje „randki”.

Lege Miami powiedział, że uruchomił program kojarzeń, aby łączyć ludzi w poważne związki, które mogą prowadzić do małżeństwa, i to właśnie robi.

Wyjaśnił to w wywiadzie, w którym ujawnił, że otrzymał referencje od osób, z którymi się zaprzyjaźnił i ostatecznie się ożenił.

Powiedział; „Jeśli sprawdzisz mój kanał na YouTube, zobaczysz, że nie jest on przeznaczony do randkowania, ale do kojarzenia ludzi, którzy naprawdę chcą się pobrać.

Nigdy nie robiłem „podłączeń”. Moja platforma jest przeznaczona dla osób, które poważnie myślą o ślubie. Mam też referencje od osób, które pobrały się za pośrednictwem platformy i żyją szczęśliwie”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here