miobiecujący Martna Landaluce’a wygrał w czwartek „derby Hiszpanii”. Jamesa Munara i odniósł pierwsze w swojej młodej karierze zwycięstwo na torze ATP, w losowaniu głównym turnieju Miami Masters 1000, do którego uzyskujesz dostęp za pomocą dzikiej karty.

Landaluce, urodzony w Madrycie w 2006 r obozy del Open USA jnior w 2022 r – rok, w którym osiągnął numer 1 na świecie z sześcioma tytułami i 58 zwycięstwami – zatriumfował 6-3, 1-6 i 7-5 w dwuipółgodzinnym meczu z Munarem. Jest on pierwszym graczem urodzonym w 2006 roku, który odniósł zwycięstwo w turnieju Masters 1000.

To był dopiero czwarty mecz Landaluce’a trenuje w Akademii Rafaela Nadala na Majorcena torze ATP, z którym przegrał Tommy Paul w Gijn przeciwko Francuzom Ryszarda Gasqueta w Madrycie i przeciwko Japończykom Taro Daniel w Umag.

Madryt, numer 360 w światowym rankinguw pełni wykorzystać zaproszenie, które otrzymał od tego turnieju po wycofaniu się Rafy NadyZobaczymy się w drugiej rundzie z Bena Sheltonajeden z wschodzących talentów amerykańskiego tenisa.

To był wspaniały dzień dla Hiszpanii w Miami Open, ponieważ oprócz Landaluce Awans awansowali Roberto Carballs, kolejny rywal Carlosa Alcaraza i Roberto Bautista.

W poprzedniej fazie Bautista pokonał Amerykanina 6:3 i 7:6(4). Emilio Navanatomiast Carballs pokonał Australijczyka 7:6(2) i 6:3 Aleksandar VukićŹródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here