RCb vs PBKS: Yash Dayal rzuca sensacyjne zaklęcie przeciwko Punjab Kings, aby zapomnieć o koszmarze 5 szóstek przeciwko KKR

„Bitwa jest wielkim odkupicielem” – Yash Dayal trafił na pierwsze strony gazet w IPL 2023, kiedy Rinku Singh rozwalił go pięcioma szóstkami z rzędu. Ale to jedno wydarzenie odmieniło jego życie. A Dayal odwdzięczył się za swoją wiarę sensacyjnym zaklęciem w Spotkanie RCB vs PBKS.

Royal Challengers Bengaluru kupiło Yasha Dayala w IPL 2024 za cenę 5 crores. Rozdał 28 runów za 1 bramkę w 3 overach przeciwko CSK. Jednak to jego sensacyjny występ w meczu przeciwko PBKS przechylił szalę zwycięstwa na korzyść RCB.

IPL

Ufając mu w ataku tempa, Faf du Plessis użył go przez 3 overy z rzędu w swoim pierwszym zaklęciu. Wynik? Rozdał zaledwie 10 runów w 3 overach, grając w kręgle z ekonomią 3,30. Dayal nie tylko swoim bohaterskim wyczynem w kręgle odegrał kluczową rolę w uratowaniu kilku granic dla gospodarzy.

Szansę na dokończenie swojego czaru dostał w 18. minucie meczu. PBKS musiał zasilać atakujących, Jitesha Sharmę i Sama Currana w polu karnym. Curran zaczął go uderzać dwoma czwórkami. Ale Dayal wziął udział w bitwie i wysłał angielską gwiazdę. Znakomity skok Anuja Rawata wystarczył, aby powalić pałkarza PBKS.

Yash Dayal w końcu zakończył swój okres imponującym rekordem. Jego zaklęcie w kręgle pokazało 4 overy, 23 oddane runy i zdobytą samotną bramkę.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Wynik na żywo RCB vs PBKS: Wrong Shashank błyszczy z 8-ballem 21, gdy PBKS po 176/6


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here