IPL 2024: Royal Challengers Bengaluru będzie szukać inspiracji w drużynie RCB-W, aby przeciwstawić się przeciwnościom losu w meczu z Chennai Super Kings

Indyjska Premier League (IPL 2024) rozpocznie się od starcia gigantów. Royal Challengers Bengaluru (RCB) zmierzy się z obrońcą tytułu Chennai Super Kings (CSK) w pierwszym meczu na stadionie MA Chidambaram w Chennai. RCB ma słabe wyniki w Chepauk i będzie chciało czerpać inspirację z drużyny RCB-W, aby walczyć z przeciwnościami losu.

CSK vs RCB to gigantyczne starcie. Ale Żółta Armia była nieruchomym obiektem w ich legowisku. Tak naprawdę od 2008 roku RCB tylko raz zdołało pokonać CSK na wyjeździe. W rezultacie RCB ma teraz rekord zwycięstw 1-7 na Chepauk.

IPL

Choć szanse na zwycięstwo Fafa du Plessisa i jego chłopaków byłyby większe, RCB będzie się starało czerpać inspirację z kobiecej drużyny. RCB Women stworzyły historię, kiedy zwyciężyły w WPL 2024. Smriti Mandhana i jej zespół podobnie stawiały czoła ogromnym przeciwnościom losu, ale pokonały je i zdobyły dziewicze trofeum dla serii.

CSK zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów w bezpośrednich bitwach

Podobnie, Royal Challengers Bengaluru będą teraz musieli walczyć z przeciwnościami losu, gdy w pierwszym meczu wyjazdowym zmierzą się z Ruturajem Gaikwadem. Jeśli chodzi o bezpośrednie statystyki, to prawda Chennai Super Kings, którzy mają ogromną przewagę.

W sumie pomiędzy obiema drużynami rozegrano 31 meczów, przy czym CSK wygrało 20 meczów, a RCB zdołało odnieść 10 zwycięstw.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

EKSKLUZYWNIE: „Po 2021 roku położono fundamenty pod agresywnego Yashasviego” – trener Jwala opowiada o swojej przemianie


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here