Raquel Carrerapoz. del Kosz Walencji i z reprezentacja Hiszpaniiwycofał się z meczu ćwierćfinałowego z kontuzją Puchar Królowej przeciwko IDK Euskotren i jego własny klub potwierdzili najgorszą wiadomość, gdy badania lekarskie potwierdziły jego poważną kontuzję. „Po badaniach, którym zawodnik został dziś rano poddany, „Potwierdzono, że ma zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie”.

„W nadchodzących dniach zostaną ustalone pierwsze etapy jego powrotu do zdrowia, co pozwoli jej trzymać się z daleka od stoków przez kilka następnych miesięcy. Dużo zachęty i siły, Raquel!” Tak klub Taronja zakończył swoje oficjalne oświadczenie w sprawie pvotu: podstawowy element swojego klubu i reprezentacji Hiszpanii i być bardzo ważna porażka Hiszpanii na kolejnych igrzyskach olimpijskich które rozpoczną się już za cztery miesiące. A bardzo trudny wpis dla swojego klubu i reprezentacji.

Dwie minuty przed przerwą Carrera podskoczył do kosza w poszukiwaniu obręczy. Jednakże, Kiedy upadła, widać, jak poszło jej kolano, a cały pawilon Carolina Marín usłyszał krzyk samej zawodniczki. Leżę w parku, płaczę i nie mogę wstać. Obraz, który był przerażający i ujawniał siłę ciosu.

Galicyjski pw Już w listopadzie 2021 doznałem pęknięcia łąkotki zewnętrznej lewego kolana co wykluczyło go z gry do końca sezonu.

Po przerwie w grze, Carrera wrócił na ławkę z lodem pod kolanem aby obejrzeć resztę meczu.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here