Kalkuta i Hyderabad spotkały się dotychczas w IPL 25 razy, a w bezpośrednich spotkaniach ten pierwszy miał znaczną przewagę 16-9

Kolkata Knight Riders (KKR) zmierzy się z Sunrisers Hyderabad (SRH) w sobotni wieczór, 23 marca. Shreyas Iyer powraca, aby poprowadzić KKR, dwukrotny mistrz IPL, a australijska supergwiazda Pat Cummins będzie kapitanem SRH. Przed tym ekscytującym starciem KKR vs SRH przyjrzyjmy się oczekiwanym warunkom na boisku w Eden Gardens.

Pod przywództwem Shreyasa Iyera i mentorem Gautama Gambhira KKR zamierza wywrzeć znaczący wpływ na IPL po tym, jak w ostatnich dwóch sezonach nie udało mu się dotrzeć do play-offów.

Tymczasem drużyna SRH zaskoczyła wielu, mianując Pata Cumminsa na nowego kapitana, zastępując dwukrotnego zwycięzcę SA20, Aidena Markrama. Cummins, dzięki swoim sprawdzonym umiejętnościom przywódczym w testach i ODI, dąży do osiągnięcia doskonałości również w najkrótszym formacie.

Raport z meczu KKR vs SRH:

Boisko Eden Gardens przeszło zauważalne zmiany w zeszłym roku, wraz z wprowadzeniem pokrycia trawiastego, co spowodowało zwiększenie odbicia i tempa, co sprzyjało zawodnikom. Rozsądnym podejściem dla odbijających na tym boisku byłoby wykorzystywanie okazji do zdobycia bramki podczas overplayów w przewadze. W miarę postępu rund i włączania się spinnerów podczas środkowych overów, odbijający mogą odpowiednio dostosować swoją strategię.

W zeszłym sezonie z siedmiu meczów rozegranych w Eden Gardens cztery drużyny przekroczyły granicę 200 rund. Najniższy odnotowany wynik to 149 punktów KKR przeciwko RR. Zarówno odbijanie, jak i gra w kręgle jako pierwsze okazały się skuteczne, przy czym drużyny odbijające jako pierwsze wygrały cztery razy, a drużyny goniące zwyciężyły trzy razy.

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here