Stadion Chepauk tradycyjnie oferuje wolne nawierzchnie, które pomagają spinnerom. Czy tym razem będzie inaczej?

W powtórce finału IPL 2023: We wtorek, 26 marca w MA Chidambaram w Chennai, Chennai Super Kings zmierzą się z Gujarat Titans. Obie drużyny przystąpią do meczu po przekonujących zwycięstwach na początku kampanii IPL 2024. CSK rozpoczęło swoją kampanię od zwycięstwa nad Royal Challengers Bengaluru Gujarat Titans odparli wyzwanie Indian Mumbai na otwarcie sezonu.

IPL

Raport MA Chidambarama: Czego można się spodziewać po meczu CSK vs GT

Na stadionie MA Chidambaram odbył się mecz otwarcia sezonu IPL 2024 pomiędzy CSK i RCB. Wynik 173 RCB został z łatwością pogoniony przez Chennai Ruturaja Gaikwada, który miał 8 piłek do stracenia. The spinnerzy otrzymali dużą pomoc w meczu i oczekuje się, że sytuacja ta pozostanie bez zmian. Ponadto, wkrada się czynnik rosy w miarę postępu meczu, co utrudnia melonikom trzymanie piłki.

Chociaż rosa ma znaczenie, drużyny wygrywające rzut wolą najpierw uderzyć w ziemię. Średnia liczba pierwszych rund w parterze wynosi około 163, chociaż drużyny odbijające jako pierwsze mają wyższy procent zwycięstw w parterze. Rzut może odegrać ważną rolę szczególnie w tym meczu, ponieważ GT ma w swoich szeregach takich graczy jak Rashid Khan i Sai Kishore.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, drużyny wygrywające losowanie mogą zdecyduj się najpierw na grę w kręgle szczególnie ze względu na czynnik rosy.

Wybór redaktora

Wynik na żywo RCB vs PBKS: Maxwell usuwa Prabhsimrana, RCB na szczycie


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here