Mecz będzie oficjalną inauguracją stadionu, mimo że od jego powstania w 2021 roku na stadionie rozgrywane są mecze Syeda Mushtaqa Alego, Vijaya Hazare i Ranji Trophy.

Raport dotyczący meczu PBKS vs DC: To nowy początek dla Punjab Kings (PBKS). Oprócz zmiany koszulek i zawodników, franczyza zdecydowała się także na zmianę stadionu. Zespół pod wodzą Shikhara Dhawana zdecydował się przenieść ze stadionu IS Bindra na Międzynarodowy Stadion Krykieta Maharajy Yadavindra Singha, powszechnie znany jako Mullanpur Cricket Stadium w Chandigarh. Stadion, który może pomieścić 33 000 widzów, zostanie oficjalnie zainaugurowany 23 marca, kiedy obie drużyny wyjdą na boisko.

Zmiana lokalizacji rodzi pytanie: jak będzie grać ta nowa nawierzchnia? Chociaż nie można z całą pewnością przewidzieć charakteru boiska, wcześniejsze preferencje PBKS pozwalają nam na wyciągnięcie wniosków.

Raport z boiska PBKS vs DC: Czego się spodziewać na stadionie krykieta Mullanpur?

Pomimo rozegrania tutaj kilku meczów, zarówno w krykiecie z białą, jak i czerwoną piłką, nie są dostępne odpowiednie dane, które pozwalałyby ustalić, jak będzie grać boisko. Nie będzie jednak przesadą stwierdzenie, że boisko na stadionie krykieta Mullanpur może bardziej pomóc pałkarzom.

Można się domyślać na podstawie dotychczasowych trendów PBKS. W zeszłym sezonie przygotowali w Mohali raje dla mrugnięć. W dwóch ostatnich meczach u siebie w Pendżabie w każdej rundzie przekraczano granicę 200 runów. Dotyczy to również 257 punktów Lucknow Super Giants, co stanowi drugi najwyższy wynik w historii IPL.

Nie można uwzględnić rosy, nie widząc jej efektu. Biorąc jednak pod uwagę wysoką liczbę punktów na boisku, kimkolwiek zwycięzca losowania prawdopodobnie zdecyduje się na odbijanie jako drugi.

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here