PBKS vs DC: Sam Curran i Liam Livingstone nie poddawali się i poprowadzili swój zespół przez linię zwycięstwem czterema bramkami

Zespół Punjab Kings odniósł zacięte zwycięstwo czterema bramkami nad Delhi Capitals w drugim meczu IPL 2024. DC pod wodzą Rishabh Pant nie obronił 174-runowego celu, gdy Curran i Livingstone zabrali meloników Capitals do sprzątaczek.

IPL

PBKS vs DC: Curran i Livingstone kierują Kings do zwycięstwa

Sam Curran (63) był gwiazdą dnia z kijem dla PBKS, zdobywając pierwsze półwiecze dla drużyny i najwyższy wynik w IPL. Skipper Shikhar Dhawan (22) został bezbłędnie rzucony, a jego partner Jonny Bairstow został wyrzucony przez Ishanta Sharmę. Następnie napastnik zszedł z boiska po skręceniu kostki. Zawodnik Impact Prabhusimran uderzył 17 piłkami w 26 runach, zanim został zwolniony przez Kuldeepa Yadava.

Chińczyk uderzył ponownie, tym razem pozbywając się Jitesha Sharmy (9) dzięki genialnemu kopnięciu Rishabha Panta. Następnie Liam Livingstone (33) i Sam Curran przejęli kontrolę nad meczem.


Najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące IPL

Delhi Capitals rozpoczęło się znakomicie dzięki uprzejmości australijskiego duetu Davida Warnera (29 l.) i Mitchella Marsha (20 l.). Debiutant Shai Hope (33) wykonał powolne pukanie, po czym został zwolniony przez Rabadę.

Wracając po kontuzji, Rishabh Pant (18) wyglądał na w dobrym kontakcie. Został jednak zwolniony wkrótce po tym, jak wcześniej został upuszczony przez Harshala Patela, co zadecydowało o jego powrocie.

Wickets nadal spadali dla DC, dopóki zawodnik uderzeniowy Abhishek Porel nie zionął ogniem w ostatniej rundzie. Porel zabrał Harshala Patela do ekipy sprzątającej, zdobywając 25 runów w ostatniej partii i dzięki czemu DC zdobył 174 runy.

Wybór redaktora

Aktualizacje NA ŻYWO PBKS vs DC IPL 2024: Livingstone i Curran wygrywają z Pendżabem


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here