Paula Badosa nie potrafiła zaskoczyć Sabalenki w Miami w emocjonującym meczu

Pklasa Badosa zadeklarował po zwycięstwie w pierwszej rundzie Otwarte w Miami i Simona Halep że mimo zwycięstwa nie był zbyt pewny siebie. W drugiej rundzie przeciwko numer 2 świata i jej osobistej przyjaciółce Arynie Sabalenka, zorganizuj odważną imprezę, wierząc w swoje możliwości. Z Białorusinką przegrała jednak 6:4 i 6:3. Miał szansę odzyskać pożyczoną przerwę w drugiej rundzie, ale WTA 1000 w Miami jest teraz bez reprezentacji hiszpańskiego tenisa. Przynajmniej Paula nie odczuwała fizycznego dyskomfortu.

Obydwa tenisiści Grali ubrani na czarno, a po wypadku złączyli się w uścisku.

The deszcz zmusił początek dnia do przesunięcia o kilka godzin. Tak naprawdę spotkanie Pauli i Aryny korespondowało z pierwszą zaplanowaną zmianą, która miała odbyć się około trzeciej po południu czasu hiszpańskiego. W tej chwili wśród zarejestrowanych wyników znajduje się triumf Coco Gafa o Nadii podorioska 6:1 i 6:2, weteranki Anastasii Pawluczenko trzeźwa Shelby Rogersa 6:2 i 6:1 lub Chińczyka Wang Xiyu z Rosjaninem Kudermetowa 6-3 i 6-2.

W męskiej drużynie niespodziewany triumf młodego Czecha Tomasza Machaca o Rosjaninie Andrieju Rublowpiąty faworyt, 6-4 i 6-4.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here