Daniela Osvaldo pojawił się ponownie po jego desperacka prośba o pomoc.

Były zawodnik Espanyol zapala jedno Obraz Peaky Blinders w tym Stadion Pabla Comelliego podczas meczu, z którym się mierzył Warsztaty wspinaczkowe y San Martin de San Juan.

Od dłuższego czasu zmagam się z bardzo poważną depresją, która spowodowała, że ​​popadłam w uzależnienia, alkohol i narkotyki.

Daniela Osvaldo

Zaledwie tydzień temu Osvaldo, który ma 38 lat, opublikował wideo, które obiegło cały świat, w którym wyjaśnia, że ​​„od dłuższego czasu zmagam się z bardzo poważną depresją, która sprawiła, że ​​popadłam w uzależnienia, alkohol i narkotyki. Jestem w „momencie, w którym moje życie wymyka się spod kontroli i chciałam o tym opowiedzieć i podzielić się tym z wami”.

„Mieszkam praktycznie sama, zamknięta w domu. Nigdzie nie wychodzę. Nie robię w życiu nic produktywnego. Czasami nawet nie mam ochoty wstawać z łóżka, nawet nie mam ochoty czasami się kąpię” – powiedział były Huracn, Chievo Verona, Atlanta, Fiorentina, Espanyol (2008-2009), Roma, Southampton, Juventus, Inter Mediolan, Boca Juniors, Porto, Talleres i Banfield.

Jestem w momencie, w którym moje życie wymyka się spod kontroli i chciałam o tym opowiedzieć i podzielić się tym z Wami.

Daniela Osvaldo

Osvaldo przyznał, że „w przeszłości byłem elitarnym piłkarzem, byłem zupełnie inną osobą, pełną bezpieczeństwa, pewności siebie. Jestem osobą, której nie poznaję i ciężko mi się z tego wydostać… Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i mam nadzieję, że będę mógł wrócić. ”Że pewnego dnia będę taki sam jak wcześniej, nic więcej”.

Osvaldo opowiada o swojej depresji spowodowanej narkotykami i alkoholem

Osvaldo przeprosił Danielę Ballester i krążą plotki o jego pojednaniu z Gianniną Maradoną

W tym filmie Osvaldo przeprosił swoją byłą partnerkę, dziennikarkę Danielę Ballesterw przypadku jednego z komentarzy wygłoszonych w „stanie gniewu i ślepoty”.

„Chcę przeprosić Danielę za to, że teraz przeze mnie płacę. To, co robię, co jest niewłaściwe, decyzje, które podejmuję w życiu, które są niewłaściwe, złość, jaką żywię do wielu ludzi, mają związek ze mną, z moim brakiem poczucia własnej wartości, z moją depresją” – wyjaśniła ta z Lans (Argentyna).

W Argentynie Spekulują na temat możliwego pojednania Gianinny Maradony (córka Diego Armando Maradony i Claudii Villafae) i Daniela Osvaldo po kilku wzlotach i upadkach w ich ośmioletnim związku.

A przypadek w poście na Instagramie pomiędzy Osvaldo i Gianinną (34 l.), nawiązując do Hiszpańska grupa Fito i Fitipaldisstało się powodem plotek.

„Miejmy nadzieję, że to czysty zbieg okoliczności. Gdybym była przyjaciółką Gianinny, powiedziałabym jej, że to nie tak” – skomentowała influencerka. Kilka z Gossipeame.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here