LA Wyjście z więzienia – Dani Alves Nie następuje to tak szybko, jak początkowo oczekiwano. Sąd w Barcelonie zdecydował w środę tymczasowe zwolnienie byłego piłkarza za kaucją w wysokości miliona euroale teraz nikt nie zapłacił tej kwoty a Alves nadal przebywa w więzieniu Brians 2.

W tym momencie wszyscy zaczęli oceniać możliwość, że Dani Alves, któremu zamrożono konta, potrzebuję pomocy w opłaceniu depozytu.

Wiadomość wyciekła do kilku mediów. że Neymar, za pośrednictwem swojego ojca, będzie odpowiedzialny za zapłatę miliona euro.

Neymar pomógł już Daniemu Alvesowi, gdy jego ojciec zapłacił 150 000 euro że sąd śledczy zobowiązał się do zadośćuczynienia ofiara przemocy na tle seksualnym co posłużyło jako okoliczność łagodząca w celu zmniejszenia wymiaru kary do czterech i pół roku.

Ojciec Neymara zaprzecza, jakoby miał zamiar zapłacić milion

Jednak ojciec Neymara, Neymar da Silva Santos, wydał oświadczenie publiczne oświadczenie w którym zaprzecza, że ​​zamierza teraz zapłacić Daniemu Alvesowi kaucję w wysokości miliona euro.

„Jak wszyscy wiedzą, na początek pomóż Daniemu Alvesowi„Bez żadnego związku z jakimkolwiek pozwem” – zaczyna się oświadczenie.

I kontynuuje: „W tej drugiej chwili jest to sytuacja odmienna od poprzedniej, w której sądy hiszpańskie wydały już wyrok, Istnieją spekulacje i próby skojarzenia mojego nazwiska i nazwiska mojego syna ze sprawą, która dziś już do nas nie należy.„.

Wreszcie Neymar Senior ma nadzieję, że Alves znajdzie sposób na zebranie miliona euro na spłatę gwarancji: „Mam nadzieję, że Dani znajdzie we własnej rodzinie wszystkie odpowiedzi, których szuka.. Dla mojej rodziny sprawa jest zakończona.”Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here