Zobacz w T-Mobile

T Mobile

Do 800 USD zniżki w przypadku nowej linii lub 1000 USD w przypadku wymiany

Wśród użytkowników Androida Samsung ma reputację producenta jednych z najlepszych telefonów na rynku i chociaż linia S24 jest już dostępna, nie oznacza to, że starsze telefony S23 są przestarzałe. W rzeczywistości korzystanie ze starszego pokolenia oznacza, że ​​możesz uzyskać całkiem niezłą ofertę, szczególnie w przypadku wymiany, i S23 Ultra nadal jest konkurencyjny w porównaniu z tańszymi modelami S24. Budżetowy Galaxy S23 FE też nie jest taki zły, więc masz sporo opcji, w zależności od budżetu. Niezależnie od tego, w zasadzie nadal dostajesz telefon na poziomie flagowym za dobrą cenę. W tej chwili podczas wielkiej wiosennej wyprzedaży Amazona obniżono ceny modeli Galaxy S23 FE i Ultra, a widzimy, że inni sprzedawcy detaliczni próbują dorównać tym oszczędnościom, więc jest to świetny czas na zakupy nowego telefonu.

Ta historia jest częścią Wydarzenie Samsungazbiór aktualności, porad i porad CNET dotyczących najpopularniejszych produktów firmy Samsung.

W lutym 2023 roku Samsung zaprezentował Galaxy S23, S23 Plus i S23 Ultra. Wszystkie trzy zachowują te same rozmiary ekranów, co modele z roku 2022 – odpowiednio 6,1, 6,6 i 6,8 cala, z wyrafinowaną konstrukcją zewnętrzną i pewnymi skromnymi ulepszeniami sprzętu aparatu, rozmiaru baterii i pamięci wewnętrznej w przypadku dwóch większych modeli. Wersja Procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 zasila nowe telefony i jest zoptymalizowany pod kątem linii Galaxy S23, która w naszych testach wykazała się znacznie większą wydajnością niż S22.

Nowy Galaxy S23 FE trafił na półki w październiku 2023 roku i jest najtańszym modelem w ofercie S23. Ma średniej wielkości wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala i dłuższą żywotność baterii, ale jest wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 1 poprzedniej generacji. Niezależnie od tego, czy jesteś podekscytowany możliwością zdobycia jednego z flagowych telefonów Samsunga, czy może po prostu nadszedł czas na wymianę starszego telefonu, pomożemy Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy na zakupie S23. Pamiętaj, że poniższe oferty i bonusy są ograniczone czasowo i mogą ulec zmianie.

Patrz na to: Linia Galaxy S23 firmy Samsung jest już dostępna z dużymi ulepszeniami aparatu

Ile kosztuje Galaxy S23?

Cztery modele Galaxy S23 są dostępne w różnych konfiguracjach pamięci. Regularne ceny każdego modelu w USA zaczynają się od:

  • Samsung Galaxy S23 FE: 600 dolarów
  • Samsung Galaxy S23: 800 dolarów
  • Samsung Galaxy S23 Plus: 1000 dolarów
  • Samsung Galaxy S23 Ultra: 1200 dolarów

Należy pamiętać, że firma Samsung ulepszyła podstawową pamięć masową dla Galaxy S23 Plus i S23 Ultra, podwajając ją do 256 GB zamiast 128 GB dostępnych w modelach S22. Podstawowe modele Galaxy S23 i S23 FE nadal mają pojemność 128 GB. Samsungi Galaxy S23 FE, S23 i Galaxy S23 Plus oferują 8 GB pamięci RAM, a Galaxy S23 Ultra – 12 GB pamięci RAM.

W jakich kolorach występuje Galaxy S23?

Seria Samsung Galaxy S23 w kolorze szarym, różowym i kremowym Seria Samsung Galaxy S23 w kolorze szarym, różowym i kremowym

SAMSUNG

Jak zawsze, telefony Samsung są dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów. Tym razem dostępna jest szeroka gama kolorów inspirowanych naturą dla Galaxy S23, S23 Plus i S23 Ultra, w tym fantomowa czerń, krem, zieleń i lawenda. Ponadto Samsung oferuje również ekskluzywny kolor limonkowo-zielony własny sklep internetowy. Galaxy S23 FE dostępny jest wyłącznie w kolorze grafitowym, kremowym, miętowym i fioletowym.

Najlepsze oferty na Galaxy S23

Wielka wiosenna wyprzedaż Amazona obniżyła cenę Galaxy S23FE o 549 USD, co oznacza oszczędność 50 USD, a Galaxy S23 Ultra 256 GB taniej o 150 USD, za cenę detaliczną 1150 USD.

Samsung obniżył cenę Galaxy S23 FE do 589 USD, dzięki czemu możesz zaoszczędzić 50 USD na górze. Można również zaoszczędzić do 525 USD na Galaxy S23 lub S23 Plus lub do 750 USD na S23 Ultra po kwalifikującej się wymianie. Najwięcej zarobisz na nowszych urządzeniach Apple i Samsung, ale otrzymasz także większy kredyt na telefony Google, Motorola i innych marek.

Jeśli chodzi o modele odblokowane, Best Buy oferuje 50 dolarów zniżki na S23 FE, obniżając tę ​​cenę do 550 dolarów i 100 dolarów w stosunku do S23 Ultra, obniżając tę ​​cenę do 1100 dolarów. Możesz także uzyskać do 1000 USD rabatu na S23, S23 Plus lub S23 Ultra po kwalifikowanej wymianie na modele operatorów (AT&T lub Verizon).

Verizon oferuje zarówno nowym, jak i obecnym klientom szansę zaoszczędzenia na telefonach Galaxy S23. Osoby dodające nową linię mogą otrzymać S23 lub S23 FE za darmo, a wszelkie wydane pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim rachunku w ciągu 36 miesięcy. Jeśli kupisz nowy plan Unlimited Ultimate lub Unlimited Plus, możesz bezpłatnie otrzymać 65-calowy telewizor Amazon Fire TV Omni Series.

Ponadto teraz możesz otrzymać zwrot środków promocyjnych o wartości do 350 USD, jeśli dodasz do swojego zakupu zegarek Galaxy Watch 6, lub kwotę promocyjną o wartości do 550 USD za zakup Samsung Tab S9 FE 5G.

Obecnie oferty linii S23 w AT&T są niewielkie, ale jeśli interesuje Cię S23 FE, możesz go kupić za 6 dolarów miesięcznie bez konieczności wymiany i zyskać do 384 dolarów na rachunku.

T-Mobile oferuje obecnie nowym i obecnym klientom sporo sposobów na zaoszczędzenie na serii S23. Osoby dodające nową linię usług mogą zaoszczędzić do 800 USD, rejestrując się w planie Go5G Next lub Go5G Plus, lub mogą zaoszczędzić 400 USD, dodając nową linię w ramach innego kwalifikującego się planu usług.

Jeśli masz już plan Go5G Next lub Plus (lub przełączasz się na jeden), możesz także zaoszczędzić do 1000 USD, dokonując kwalifikującej się wymiany, w ramach której otrzymasz Galaxy S23 lub S23 FE za darmo. Osoby korzystające ze zwykłego planu Go5G mogą zaoszczędzić do 600 USD w zamian, jeśli korzystasz z innego kwalifikującego się planu usług.

Xfinity oferuje do 400 dolarów zniżki na Galaxy S23, S23 FE i S23Plus w przypadku nowej linii lub kwalifikującej się wymiany. Najnowsze iPhone’y zapewnią Ci największą zniżkę, ale Xfinity akceptuje także modele Samsunga i Google, a także mnóstwo mniejszych marek. Podobnie jak większość innych ofert wymiany przewoźników, zniżka zostanie zastosowana w formie miesięcznych kredytów na rachunki. Możesz także zdecydować się na zwrot pieniędzy w formie czeku, chociaż może to nieco zmniejszyć zniżkę.

Więcej ofert zakupów w CNETZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here