Endrick prezentuje się Europie w najlepszy możliwy sposób, mając określony cel. W swoim pierwszym oficjalnym meczu na kontynencie młody zawodnik należący do Real Madryt debiutują jako strzelcy w barwach „Kanarinha” dziesięć minut po wejściu na pole gry. W ostatniej akcji miał dublet meczu w meczu jeden na jednego z Pickfordem, ale przy tej okazji nie spisał się dobrze w definicji.

Czy on jest czwarty najmłodszy strzelec w historii reprezentacji BrazyliiWyprzedzają go tylko Ronaldo Nazario, Pel i Ed. Ma dopiero 17 lat, ale oczekiwania wobec napastnika są bardzo duże. Po zdobyciu gola w tym wieku w scenariuszu takim jak dzisiejszy mecz, mnożą się one przez dziesięć.

W Anglii już zachwycają się nową perłą Rea Madryt, W Daily Mail nagłówek brzmi: „Endrick nokautuje Wembley”. Ale zakładka Skysports: „Brazylijski cudowny Endrick odnosi zwycięstwo nad słabą Anglią”. W „The Mirror” już klasyfikują napastnika jako nową gwiazdę Brazylii. „Nastolatek Realu Madryt wykorzystuje okazję, by strzelić gola w końcówce i frustruje wieczór na Wembley”. Brazylijski cudowny chłopiec staje na wysokości zadania, kontynuuje angielska gazeta. The Guardian powtarza Daily Mail: „Endrick, mający zaledwie 17 lat, nokautuje Wembley golem w końcówce”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here