ROdri przemawiał w miejscu, które dobrze zna: na stadionie olimpijskim w Londynie, siedzibie West Hamu. Zaczął mówić o rejestracji siedziby Federacji. „Przeżyliśmy to ze zdziwieniem. Trenowaliśmy i widzieliśmy, co się dzieje. Nie jest to przyjemne, ale musimy zostawić to w rękach wymiaru sprawiedliwości. Od jakiegoś czasu jesteśmy w dziwnych i skomplikowanych sytuacjach. Musimy się skupić o tym, jak ważna jest dla piłkarzy gra i przygotowanie się do meczów.

Mecz z dwoma drużynami z Ameryki Południowej

„To zupełnie inni rywale niż nasze zwykłe mecze. To pomoże nam wiedzieć, gdzie jesteśmy. Kolumbia nie przegrała w wielu meczach. Spotkałem się z kilkoma Kolumbijczykami i będzie to mecz dla każdego”.

Planowanie i regulacja

„W tym momencie nie ma już sensu ograniczać się. Jestem w Anglii od pięciu lat i mam za sobą cztery pojedynki z Madrytem. Rozegranie rewanżu u siebie jest dla nas korzystne, ale aby wygrać Ligę Mistrzów, trzeba pokonać najlepszy. Jestem obrońcą w defensywie, ale chciałem poprawić skuteczność przyjęć i strzelań. Wiem, że są gracze, którzy są do tego bardziej wykwalifikowani.

Pomyśl o Pucharze Europy

„To jeden z celów na sezon, ale przed nami jeszcze długa droga. Przed klubami stoją wyzwania. To już jest, ale przyjdzie czas”.

Złota Piłka i rekord niepokonanej drużyny z City

„Jestem bardzo wdzięczny tym, którzy na mnie głosowali. Wytrwanie tak długo bez porażki napawa mnie dumą, ale nie tego szukam”.

mocna szafa

„Jak powiedział mistrz, ma dużą odpowiedzialność. Trener odgrywa ogromną rolę nie tylko w izolowaniu i wzmacnianiu drużyny, ale także w budowaniu zespołu. Zły wynik łatwo byłoby usprawiedliwić wszystkim, co się dzieje, ale tak jest nie tak. Wszystko “

Porównanie ligi i Premier

„Każda liga charakteryzuje się innym poziomem trudności. Nie ma sensu rozmawiać o tym, która jest lepsza. Premier ma większy rytm, a liga jest bardziej taktyczna. Musisz wiedzieć, jak się dostosować. Jeśli w Hiszpanii zagrają szybko, pójdzie ci źle i w Anglii, jeśli jesteś bardzo taktyczny, „No cóż”.

Wyciągnąć wnioski z przeszłości

„Uczysz się wszystkiego, ze złych i dobrych rzeczy. Nauczyliśmy się od Narodów i Kataru. Ta grupa wyrasta ze stabilnościŹródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here