W sieci pojawiło się wideo, na którym Virat Kohli rozmawia z rodziną podczas rozmowy wideo po meczu RCB vs PBKS, podbijając serca fanów

Virat Kohli pałkał w poniedziałkowym meczu RCB z PBKS, prowadząc w ataku, a zespół dął do zwycięstwa. Znany z tego, że jest człowiekiem rodzinnym, Kohli powrócił do akcji w IPL 2024 po dwumiesięcznej przerwie. Były kapitan RCB opowiedział nawet, jak bardzo jego doświadczenie spędzania czasu z rodziną było „surrealistyczne”.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie wideo rozmowy Virata Kohli z rodziną po zwycięstwie RCB. Można zobaczyć Virata rozmawiającego ze swoimi krewnymi z jasnym uśmiechem na twarzy.

IPL

OBEJRZYJ wzruszającą rozmowę wideo Virata Kohli z rodziną


Najnowsze wiadomości IPL

Virat Kohli miał dwumiesięczną przerwę z powodów osobistych. Jednym z powodów były narodziny jego syna Akaaya w lutym.

Nie było nas w kraju (mówimy o jego przerwie). Byliśmy w miejscu, gdzie ludzie nas nie rozpoznawali. Po prostu czas spędzony razem z rodziną, aby przez dwa miesiące czuć się normalnie – dla mnie, mojej rodziny – było to surrealistyczne przeżycie. Oczywiście, gdy mamy dwójkę dzieci, z perspektywy rodziny wszystko staje się zupełnie inne. Tylko umiejętność bycia razem, więzi, które nawiązujesz ze starszym dzieckiem. Nie mogłem być bardziej wdzięczny Bogu za możliwość spędzenia czasu z rodziną– powiedział Virat Kohli.

Wybór redaktora

DRS, 26 marca: Virat Kohli zdobywa punkty, a wszystko inne schodzi na dalszy plan w IPL


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here