Pandya będzie chciał rozpocząć swój drugi sezon w MI od zwycięstwa nad swoją byłą drużyną Gujarat Titans.

Zaufaj Hardikowi Pandyi, że za każdym razem wymyśli coś nowego! Zanim Mumbai Indians rozpoczęli kampanię IPL 2024 przeciwko Gujarat Titans, Hardik Pandya uderzył nieopatrznie w siatkę. Chociaż podanie bez spojrzenia staje się obecnie zjawiskiem powszechnym we współczesnej piłce nożnej, w krykiecie nie jest to powszechnie spotykane. Jeśli jednak ktoś może oddać taki strzał, to musi to być kapitan MI Hardik Pandya.

IPL

Gdzie szuka Hardik Pandya?

MI skontaktowało się z X (dawniej Twitterem), aby opublikować klip przedstawiający wyjątkowe zdjęcie Hardika Pandyi. Na nagraniu widać, jak Hardik zbliża się do melonika i uderza piłkę w kierunku dalekiego zasięgu.

Strzał byłby idealny zeszytowy, ale Pandya uczynił go wyjątkowym, nie patrząc na piłkę, gdy ten uderzał kijem. Kiedy Pandya oddaje strzał, wzrok Pandyi jest twardo wbity w ziemię, a on tylko podnosi głowę, żeby zobaczyć, dokąd leci piłka.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Pandya widzi idealny początek drugiego przejazdu MI

Indianie Mumbai rozpoczną w niedzielę mecz IPL 2024 przeciwko Gujarat Titans. Hardik Pandya powróci na swój dawny stadion w Ahmadabadzie, aby zmierzyć się ze swoim byłym zespołem prowadzonym przez byłego kolegę z drużyny GT, Shubmana Gilla. Stadion, choć oczekuje się, że będzie mocno wspierał gospodarzy, nie miałby nic przeciwko, gdyby ich były kapitan wykonywał takie rzuty.

Wybór redaktora

RR vs LSG na żywo: Sanju Samson wygrywa losowanie, RR odbija jako pierwszy


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here