ALVIN, Teksas — 18 marca miasto Alvin oficjalnie zakończyło zakup dawnej lokalizacji YMCA rodziny Thelma Ley Anderson, ogłosiło w poście na Facebooku.

Ostatnim dniem działalności YMCA był 15 marca, a miasto planuje obecnie przekształcenie obiektu w Centrum Rekreacyjne Alvin.

Historia

Po doświadczeniu utraty przychodów w wysokości 50 milionów dolarów podczas pandemii i ocenie długoterminowej stabilności operacyjnej swoich centrów, urzędnicy YMCA rozpoczęli opracowywanie strategii dotyczącej nieruchomości w ramach swojej 10-letniej wizji, która obejmowała zamknięcie lokalizacji w Alvin, według wiadomości YMCA uwolnienie.

Następne kroki

Jak informuje poczta miejska, Memoriał Hermann, który zajmował w placówce powierzchnię, aby świadczyć usługi z zakresu medycyny sportowej i rehabilitacji, będzie nadal funkcjonować w placówce wraz z nowymi właścicielami obiektu.

Ponadto, jak wynika z komunikatu, YMCA będzie nadal obecna w społeczności Alvin poprzez zajęcia pozalekcyjne oferowane w różnych miejscach na terenie dystryktu.

  • Zamknięte 15 marca; miasto Alvin zakupione 18 marca

Ten artykuł pochodzi od naszych partnerów ABC13 z Community Impact Newspapers.

https://abc13.com/former-thelma-ley-anderson-family-ymca-turned-into-alvin-recreation-center/14560092/

(Odwiedziliśmy 1 razy, 1 wizyty dzisiaj)

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here