Parag pokazał swój potencjał genialnym uderzeniem w 43 runach przeciwko Lucknow Super Giants w pierwszym meczu IPL 2024

Riyan Parag, zdeterminowany, by odwdzięczyć się drużynie Rajasthan Royals, niedawno opowiedział otwarcie o krytyce, z jaką spotkał się w ubiegłych latach. Pomimo konsekwentnych występów w krajowym krykieta, Parag miał trudności z wywarciem znaczącego wpływu w IPL. Jednakże drużyna Rajasthan Royals nadal w niego wierzyła, awansując go na kluczowe czwarte miejsce w swoim składzie na mecz otwarcia sezonu RR vs LSG.

Posunięcie to okazało się owocne, ponieważ Parag pokazał swój potencjał, pokonując fenomenalne 43 runy przeciwko Lucknow Super Giants. Jego rundy, składające się z trzech szóstek i czterech, pokazały, że potrafi grać pod presją. Zastanawiając się nad swoją podróżą i analizą, przed jaką stanął, Parag podkreślił swój wyjątkowy charakter i obojętność na opinie zewnętrzne.

W filmie opublikowanym przez IPL na swoich kontach w mediach społecznościowych Parag stwierdził: „Trudno wspierać kogoś takiego jak ja. Mam inny charakter, robię różne rzeczy w inny sposób. Nie obchodzi mnie to, jeśli mam być szczery, jeśli myślę, że jestem szczęśliwy, jeśli myślę, że dobrze się przygotowałem i dałem sobie najlepsze szanse, aby wyjść na boisko i wystąpić, jestem szczęśliwy.

Imponująca forma Paraga w krajowym krykiecie jeszcze bardziej podkreśla jego talent i potencjał. W trofeum Syeda Mushtaqa Ali w 2023 r. wyłonił się jako czołowy strzelec z 510 runami w 10 meczach ze zdumiewającą średnią wynoszącą 85,00.

Dodatkowo w Ranji Trophy 2023–24 Parag zgromadził 378 runów w sześciu rundach, średnio 75,6, w tym dwa stulecia i pięćdziesiąt. Jego najlepszy wynik wynoszący 155 punktów podkreśla jego zdolność do osiągania doskonałych wyników na najwyższym poziomie.

Nie obchodzi nas to: Riyan Parag z Rajasthan Royals dzieli się sposobem na unikanie krytyki po imponującym występie w meczu RR vs LSG

Pomimo zewnętrznych pogawędek i otaczających go opinii, Parag pozostaje skupiony na swojej grze. Przyznał, że istnieją różne opinie, ale podkreślił, jak ważne jest, aby nie pozwalać, aby wpływały one na jego występy.

„Jest wiele opinii na mój temat, dużo się o mnie mówi. Ale kiedy gram w krykieta w kraju, nie słucham ich ” Parag podsumował.

Wybór redaktora

Harmonogram IPL 2024: Bez przerwy na wybory powszechne, CSK vs KKR 8 kwietnia w Chennai


Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here