CSK vs RCB, IPL 2024: Faf du Plessis twierdzi, że jego drużynie brakowało 15-20 runów po przegranej z CSK w pierwszym starciu IPL 2024

Chennai Super Kings zdeklasowali Royal Challengers Bengaluru w turnieju mecz otwarcia IPL 2024 6 bramkami. CSK pokonało RCB po raz ósmy w Chepauk. Kapitan RCB Faf du Plessis stwierdził następnie, że jego drużynie zabrakło 15 do 20 runów do osiągnięcia pożądanego celu.

Du Plessis pochwalił gospodarzy za dobry występ. RCB wygrało losowanie i jako pierwsze zdecydowało się na bar. Goście dobrze zaczęli, ale ponieśli porażkę Mustafizur skalpował oszałamiającego czterolatka. Anuj Rawat i Dinesh Karthik zszyli stojak na 95 runów, aby pomóc swojemu zespołowi w zdobyciu 173 runów na szachownicy.

IPL

„Zawsze, gdy grasz, po sześciu overach odczuwasz lekki spadek. Chennai to bardzo dobry zespół w środkowych overach, ściskają cię swoimi spinnerami. Może zabrakło nam około 15-20 runów, boisko nie było tak złe, jak w pierwszych 10 overach. Zawsze prowadzili w pościgu, próbowaliśmy przecisnąć się i zdobyć kilka bramek, ale ostatecznie nie mieliśmy wystarczającej liczby runów. – powiedział po meczu Faf du Plessis.

Pomimo dobicia, Bengaluru to nie wystarczyło. Wyruszyły oddziały z Chennai i z zapałem i determinacją ścigały cel.

Na tym boisku zawsze lepiej jest odbijać jako pierwszy. W zeszłym roku rekord był bardzo wypaczony w stosunku do drużyn, które uderzyły jako pierwsze. Piłka zaczęła nieco chwytać naszych rotatorów. Naprawdę dobrze, że Dinesh przygotował swój sezon, szczególnie dla kogoś, kto nie grał dużo w krykieta. Anuj dał nam wiele nadziei, pokazał świetne opanowanie jak na młodego zawodnika i wielką siłę w ataku– podsumował Faf.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe

Wybór redaktora

CSK vs RCB, IPL 2024: Ruturaj Gaikwad zaczyna od zwycięstwa 6 bramek, a RCB przegrywa ósmy mecz z rzędu w Chennai


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here