miWspółczesny futbol to zagubiony syn, okrucieństwo dla tych, którzy dali mu życie w Anglii ponad półtora wieku temu. Tylko w tym odchyleniu od tego nie wiadomo, co można to kontekstualizować Hiszpanii i Kolumbii rozegrać mecz towarzyski w Londynie, na pięknym, dalekim od zapełnienia stadionie, z drużyną Hiszpanii na żółto i kolumbijską na czarno. Rzeczy o dzisiejszej piłce nożnej. Przynajmniej kraj, który dał życie temu wspaniałemu sportowi, był szanowany dzięki braku systemu VAR. Zachowano trochę szacunku.

Z takimi spojrzeniami narodził się pojedynek na Stadionie Olimpijskim. Londyn.

Hiszpania 0-1 Kolumbia: podsumowanie i gole | Przyjazny

poważne ostrzeżenie

Przez cały tydzień na konferencjach prasowych i w wywiadach pojawiało się słowo faworyt. W Hiszpanii tacy jesteśmy. Teraz czas zrobić odwrotnie, rozerwać ubranie i usłyszeć, że nie przejdziesz pierwszej fazy. Rzeczywistość jest jaka jest, ani w jedną, ani w drugą skrajność. Hiszpania będzie potrzebować najlepszych wersji wszystkich swoich kluczowych graczy (Rodri, Carvajal Laporte, Unai Simón i Dani Olmo), aby spojrzeć komukolwiek w oczy. I że wszystko inne odłożyli na drugi lub trzeci krok.

Mecz wcześniej Kolumbia pozostawia wątpliwości, pytania i poważne ostrzeżenie. Ale to ostrzeżenie. Stąd do wielkiej tragedii… I nie powinniśmy o tym zapominać Kolumbia Od 20 meczów nie przegrał, a po drodze upadał Niemcy, Brazylia i Hiszpania.

Pomiędzy Pedro Porro i Carvajalem…

Strona Tottenhamu Nie grałem z Hiszpanią od pierwszej połowy Glasgow. Ten mecz był dla niego odyseją, obejmującą gniew na trybunach. W meczu z Kolumbią nie było dużo lepiej. Luis Daz dołączył do jego zespołu, aby zapewnić mu nocleg. Przyzwyczajony do schematu w swoim zespole, w którym często występuje bardziej w środku niż na bokach, za bardzo cierpiał z tyłu i niewiele wniósł do gry z przodu. Nie ma koloru pomiędzy tym, co ma Hiszpania, z i bez Carvajala.

Lewa stopa Grimaldo

Sezon drużyny Bayera Leverkusen Nie trzeba mu wielu wyjaśnień, aby zasłużył na miejsce w kadrze narodowej. Nie ma też obrońcy, który w elitarnej europejskiej piłce miałby więcej bramek niż on. Nawet przy tak dużej obecności, gdy próbujemy zaproponować grę strategiczną. Dlatego Ze źródła Dało mu to możliwość wykonywania rzutów wolnych bocznych, rzutów rożnych i możliwości zrobienia wszystkiego, co stanie się z martwą piłką w pobliżu pola karnego Kolumbii. W pozycji, w której wesoły to ten, który ma paski początkowe, zalety ofensywne Grimaldo Mogą być kopalnią złota przy selekcji. Najlepsze w Hiszpanii.

Gerardzie, co przegapiliśmy!

Od września 2021 nie grałem Gerarda Moreno z reprezentacją Hiszpanii. Za dużo czasu bez zawodnika, który rozumie grę jak mało kto, ma ogromną ilość zasobów, aby poruszać się między liniami i generować wątpliwości w systemach obronnych rywali. Kontuzje zrobiły swoje i pozbawiły zespół pomocy. Ale piłka nożna prawie zawsze daje szansę Gerarda Moreno spójrz w przyszłość na Euro. Ferran i Asensio zostają ostrzeżeni.

Rytm pierwszej połowy…

Prawdą jest, że można było się tego spodziewać, bo wszystko zapraszało do gry w trybie pauzy. Kiedy sezon wkracza w decydującą fazę, normalnym zjawiskiem jest spokój, który przejmuje kontrolę nad meczem w miarę jego przebiegu. Mecze towarzyskie mają taki profil, czy to Hiszpania, czy jakikolwiek inny zespół. Dlatego Liga Narodów jest błogosławieństwem, niezależnie od tego, co mówią. The UEFA Zrobi tysiąc rzeczy źle, ale ta rywalizacja jest niezbędna do utrzymania wspaniałej piłki nożnej w reprezentacji narodowej. Inny…

Druga połowa była już czymś innym, bo gol Kolumbii podniósł wszystkim adrenalinę.

Luis Daz, co za zawodnik!

Niewiele lub nic nie pozostało po ogromnym zawodniku sprzed 10 lat, który pokazał światu swoją majestatyczną lewą nogę podczas Pucharu Świata w Brazylii. Ale Jamesowi pozostały jeszcze zajęcia, może tylko tyle. Jego forma jest taka, jaka jest, i daje mu to trochę bólu kręgosłupa szyjnego. Ale Kolumbia wkroczyła Luis Daz do gracza na innym poziomie. Przy stanie 0-1 podpisałem kontrakt na ciężką próbę Vivianale za każdym razem, gdy piłka do niego trafiała, było to dla Hiszpanii zaproszeniem do drżenia.

Gol Daniela Muoza (0-1) w Hiszpanii 0-1 KolumbiaŹródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here