Endrick Dzięki zwycięskiemu golowi w ostatnich minutach stał się gwiazdą wieczoru. W scenariuszu np Wembley i przed wyborem poziomu Anglia, Młody 17-letni zawodnik zadebiutował jako strzelec reprezentacji Brazylii.

SEBASTIAN FREJ

Po meczu wydawał się naprawdę wzruszony: „Nadal o tym myślę. Mówiłem o tym, „Koniec mnie zabolał, miałem kolejną piłkę, aby strzelić drugą, ale myślałem tylko o bramce”.. Opowiada o tej ostatniej szansie, w której był bardzo blisko podpisania dubletu.

Miałem jeszcze jedną piłkę, żeby strzelić drugą bramkę, ale myślałem tylko o bramce

Endrick, zawodnik reprezentacji Brazylii

Wiele wrażeń, a jedno bardzo osobliwe: „Niezwykłe doznanie. Ciekawostką jest to, że grałem w trybie kariery w reprezentacji Brazylii. Rozegrałem swój pierwszy mecz tutaj, na Wembley i również strzeliłem gola. Przyszło mi to na myśl, nie mogłem już myśleć o meczu, trochę mnie to zabolało.” Wdzięczny także rodzinie i przedstawicielom, przyznaje, że trudno było mu powstrzymać się od łez: „Tutaj moja rodzina, moja rodzina dziewczyna, moi menedżerowie. „Nie jestem zbyt beksą, powstrzymuję się, ale to coś wyjątkowego i jestem bardzo szczęśliwy”.

Rozegrałem tu swój pierwszy mecz w trybie kariery i również strzeliłem gola

Endrick, zawodnik reprezentacji Brazylii

Aby wszystko było jeszcze bardziej wyjątkowe Dziś mija 30 lat od debiutu Ronaldo Nazario o którym też miał kilka słów: „To data godna uwagi, „Rozmawiałem już z Ronaldo, dowiedziałem się o jego doświadczeniach i strzeliłem gola w swoim debiucie”.. i na koniec kilka zaskakujących słów o Bobby Charlton: „Jest tutaj idolem i jestem dumny, że mogę grać na stadionie, na którym on grał”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here