Pau Kubarze który wszedł na boisko w 81. minucie przeciwko Kolumbii, był najważniejszą wiadomością podczas ostatniego powołania przed meczem Euro 2024 z Luisa de la Fuente. Bardzo młody środkowy obrońca Barcelony W pierwszym zespole rozegrał zaledwie 1010 minutale jego występ przykuł uwagę całego piłkarskiego świata, a zwłaszcza osób odpowiedzialnych za Reprezentację Narodową.

Jego debiut w Liga Mistrzów w rundzie 16 przeciwko Npolety był mecz, który prawdopodobnie przyspieszył jego wskoczyć do absolutnej kadry narodowej bez przechodzenia przez U21. Wysuszyłem jednego z najważniejszych napastników na scenie międzynarodowej, Nigeryjczyka Wiktor Osimhen i wziął MVP meczu. Do swoich występów w defensywie dodaje pewność siebie w podaniach, co jest dla niego kluczowym aspektem Xavi w Bara oraz dla autokaru Rioja w Hiszpanii.

Kubańczycy stali się dzięki temu jednym z najmłodszych debiutantów w historii Właśnie skończyłem 17 lat. Luis de la Fuente zapowiedział już, że zagra na konferencji prasowej przed meczem z plantatorami kawy: „Chcemy, żeby wszyscy zagrali, Kubańczycy. Nie wiem, czy będzie to jutro, ale w jednym z dwóch, które planuję dla niego zagrać. Poprosiliśmy go, żeby był nim. Ma osobowość. Wygląda na weterana. “

Mam zaplanowany mecz z Cubars. Ma osobowość. Wygląda jak weteran.

Luis de la Fuente, trener reprezentacji

Przeglądamy najmłodsze debiutantki w historii Hiszpaniizestawienie, w którym dominują gracze z La Masa, które prowadzi Laminy Jamałi do którego zostanie dodany Kubarze podczas tego spotkania FIFA przed niemieckim Euro 2024.

Pedro Regueiro: 18 i 20

Bask, który większość swojej kariery spędził w Unia Królewska swojego rodzinnego IranuW reprezentacji rozegrał tylko cztery mecze. Jednakże, Debiut w reprezentacji Hiszpanii 4 stycznia 1928 roku przeciwko Portugalii w towarzyskim meczu sprawił, że przeszedł do historii narodowej piłki nożnej, gdyż przez osiem lat był najmłodszym debiutantem. zawsze. Ich drugi mecz odbył się siedem lat później, w 1935 roku z Niemcami.

Bojan Krkic: 18 lat i 13 dni

Były zawodnik Barcelony, występujący także w takich zespołach jak Milan, Roma, Ajax czy Stoke City, zadebiutował w 2008 roku w jednym z pierwszych meczów Del Bosque w roli trenera. Został już wezwany w sierpniu najpierw przez Luisa Aragonsaale dopiero we wrześniu przeciwko Armenii swój pierwszy (i jedyny) mecz rozegrał z Hiszpanią.

Jego ostatnie doświadczenie zawodowe miało miejsce w japońskim klubie Vissel Kobe. Ostatni marzec Odszedł z profesjonalnej piłki nożnej w wieku zaledwie 33 lat.

PAWEŁ GARCA

Ansu Fati: 17 lat, 10 miesięcy i 3 dni

Również z Bary miał Ansu Fati jeden z najwspanialszych występów w historii hiszpańskiej piłki nożnej. Lusa Enrique Zawołałem go i to zrobił zadebiutuje 3 września 2020 roku przeciwko nie kto inny jak Niemcom w Lidze Narodów. A trzy dni później miał już swój pierwszy znakomity występ, strzelając gola i asystując przeciwko Ukrainie w tych samych rozgrywkach.

Jest jeszcze bardzo młody, ma 21 lat i choć nie przeżywa swojego najlepszego momentu w angielskim klubie Brighton, istnieje wiele nadziei, że wróci na swój najlepszy poziom i stanie się ważnym zawodnikiem Kadry Narodowej.

ANIOŁ RIVERO

ngel Zubieta: 17 lat, 9 miesięcy i 9 dni

Basków Dla Hiszpanii rozegrał tylko dwa mecze, oba w 1936 roku.. Dokończył 90 minut w meczach ze Szwajcarią i Czechami, choć w żadnym z nich pomocnik nie był w stanie zdobyć bramki. Nie oznacza to jednak, że przez 85 lat był najmłodszym zawodnikiem, który zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii.

Pau Cubars: 17 lat, 2 miesiące i 21/25 dni

Środkowy obrońca, który zadebiutuje w tej przerwie międzynarodowej przeciwko Kolumbia (22 marca) czy Brazylia (26 marca). Poziom prezentowany w obronie w połączeniu z jakością i precyzją podań nie umknął uwadze de la Fuente. Ze względu na swój wiek powinien grać w drużynie U17, a przynajmniej w drużynie Santi Denia U21, jak pierwotnie planowano na te terminy. Pokonując Sergio Ramosa, byłby najmłodszym obrońcą w historii, który zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii.

Gavi: 17 lat, 2 miesiące i 1 dzień

Ze wszystkich zawodników, którzy pojawiają się w tym rankingu, on spisał się najlepiej. Z 5 goli w 27 meczach, to ten, który grał najwięcej i ten, który zdobył najwięcej punktów. Zawodnik Barcy będzie oczywiście szczególnie miło wspominał dzień swojego debiutu w półfinale Ligi Narodów przeciwko Włochom w 2021 roku. Dwa lata później Swój pierwszy tytuł zdobył z Hiszpanią, wygrywając Ligę Narodów w Holandii.

KRÓL CHEMII

Obecnie naturalny zawodnik Los Palacios jest w trakcie rehabilitacji uraz więzadła krzyżowego przedniego prawego kolana oraz uraz związany z łąkotką boczną. Nie oczekuje się, że będzie mógł startować w Pucharze Europy lub Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Lamine Yamal: 16 lat, 1 miesiąc i 27 dni

Lamine Yamal zadebiutował w meczu przeciwko Gruzji 8 września. Nie tylko debiut, ale Tego samego dnia został najmłodszym strzelcem w historii Hiszpanii.. Yamal wszedł na boisko po kontuzji Marco Asensio, bijąc wszelkie rekordy wczesności, a kiedy był na boisku przez około pół godziny, zmierzył się z La Roja.

Pochwała dla Lamine Yamala: „Ma 16 lat, a wygląda na 27…”

W jego młodym wieku Lamine stał się stałym elementem rozmów z de la Fuente oraz w jednym z najbardziej imponujących projektów piłkarskich na całej europejskiej scenie. Jego znaczenie w grze Barcelony rośnie z miesiąca na miesiąc, stając się jednym z ich najlepszych ofensywnych punktów odniesienia.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here