Luis de la Fuente przedstawił swój punkt widzenia na temat tego, co wydarzyło się w ostatnich godzinach w Federacji. „Nie dowiedzieliśmy się, ponieważ wykonywaliśmy swoją pracę. Nie będzie to miało wpływu, ale nie żyjemy w izolacji. Chcemy przekazać fanom dobre wieści, a to wymaga od nas dobrej gry i skupienia”. i umieścił nazwę Hiszpanii na miejscu, na które zasługuje.

Streszczenie tego, co się wydarzyło

„Do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale tak trzeba. Chcę porozmawiać o piłce nożnej”

Niebezpieczeństwo w obliczu Pucharu Świata

Mam nadzieję, że nie. Jesteśmy wspaniałym krajem i światowym punktem odniesienia w piłce nożnej. Chciałbym, aby ten mecz był rozgrywany w moim kraju. Nie sądzę, że będę wtedy trenerem. Życzę sobie, aby finał był w moim zasięgu kraj.”

Pau Kubarze

„Mamy 26 zawodników, aby mieć więcej opcji i dać możliwości niektórym zawodnikom. Chcemy, żeby wszyscy grali. Chcę chronić zdrowie wszystkich i nie grać więcej, niż wskazano. Nie wiem, czy stanie się to jutro, ale w jednym z dwóch, które mam, „oczekuje się, że zagra. Poprosiliśmy go, żeby był nim. Ma osobowość. Wygląda na weterana”.

Testy w tych dwóch meczach towarzyskich

„Chcemy dalej się rozwijać, podejmować kroki. Musimy kontynuować ideę pokazaną w listopadowych meczach. Musimy odzyskać te doznania i się rozwijać. Musimy mierzyć nasze możliwości, ponieważ jesteśmy jedną z drużyn, która będzie walczyć o maksimum Będziemy jednym z kandydatów do walki o wszystko”.

Rodrigo i porównanie LaLigi z Premier

„LaLiga jest bardzo dobra. Mamy trzy drużyny w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. To różne rozgrywki. Poziom jest taki sam, jak w innych rozgrywkach”.

Nieobecność Gaviego

„Jest niezastąpiony w sporcie i osobiście. Mamy innych wyjątkowych zawodników o innych cechach. Jestem zaszczycony, że mam tak dobrych zawodników”.

Kolumbia

„Nie przegrali od dwóch lat. Są potęgą ze świetnymi graczami. Są w świetnym momencie i mają dużo pewności siebie. Będzie duże zapotrzebowanie na dwa różne style”.

młodzi gracze

„Dla mnie jest to coś kulturowego, co wywodzi się z Athletic. Moje doświadczenie mówi mi, że obstawianie bez pozowania na młodego zawodnika nigdy cię nie zawodzi”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here