Ashwin wspierał także Ruturaja Gaikwada, aby dobrze radził sobie na czele CSK, stwierdzając, że młodego indyjskiego otwieracza jest „fajnym i spokojnym” klientem.

Zaufaj MS Dhoni, aby zrobić rzeczy, gdy mało kto się tego spodziewa! W czwartek kultowy pałkarz wicketkeeper ustąpił ze stanowiska kapitana drużyny Chennai Super Kings, a Ruturaj Gaikwad został mianowany nowym kapitanem CSK. Oświadczenie, które nadeszło zaledwie 36 godzin przed rozpoczęciem IPL 2024, mogło zaskoczyć wielu, ale nie samego Ruturaja Gaikwada, powiedział Ravichandran Ashwin.

R. Ashwin w swoim programie na YouTube z analitykiem Prasanną stwierdził, że jest pewien, że MS Dhoni poinformowałby Ruturaja Gaikwada o zmianie kapitana Chennai Super Kings już w 2023 roku.

Dhoni musiał powiedzieć Ruturajowi w zeszłym roku: Ashwin

To była nieunikniona decyzja. To musiało nadejść w pewnym momencie. Znam MS Dhoni. Utrzymuje drużynę w czołówce. Cały czas myśli o dobru zespołu. Z tego powodu 2 lata temu podarował Jadei opaskę kapitańską. Teraz dał go Ruturajowi. Ta decyzja musiała zapaść. Pytaniem było kto i jak– powiedział Ashwin.

Odpowiadam na Twoje pytanie. Ruturaj aż do wczoraj nie pomyślałby, że jego rola to tylko pałkarz. Znam MS Dhoni bardzo dobrze. Siedząc w swoim pokoju i ciesząc się kolacją z młodzieżą, musiał w zeszłym roku powiedzieć Ruturajowi, że nie zdziwiłbym się, gdyby tak było. Zdecydowanie myślę, że dla Ruturaja nie była to niespodzianka,” on dodał.

Uwagi Ashwina pojawiły się po oświadczeniu dyrektora generalnego CSK, Kasi Viswanathana, że ​​poinformowano go o rezygnacji MS Dhoni dopiero przed czwartkową sesją zdjęciową kapitanów w Chennai.

„Bracie, ty przejmiesz dowodzenie. Możesz zrobić wszystkie te rzeczy. Będę tam, nie martw się” – powiedział Ruturajowi Dhoni Night z dużym wyprzedzeniem– powiedział Ashwin.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Ashwin poparł także Ruturaja jako nowego kapitana CSK, używając przymiotników, które dobrze i prawdziwie definiują MS Dhoni.

Znam Ruturaja, jest niesamowicie fajny i spokojny. Jest bardzo dobrym człowiekiem. Jestem z niego niezwykle dumny– powiedział Ashwin.

Wybór redaktora

DRS, 22 marca: MSD nie jest już kapitanem, do rozegrania pozostał jeszcze cały turniej


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here