GT vs MI: Hardik Pandya twierdzi, że Gujarat to jego miejsce urodzenia i jest wdzięczny za powrót do Ahmedabadu na starcie IPL 2024 GT vs MI

To powrót syna marnotrawnego, Hardika Pandyi do MI. Po przejściu na Indian Mumbai, Pandya staje twarzą w twarz ze swoją dawną drużyną Gujarat Titans w tym epickim starciu. Pandya pomyślał, że jest szczęśliwy, że wrócił do swojego miejsca urodzenia, czyli Gujarat. Z kolei nowy kapitan MI podkreślił, że jego przygoda ze krykietem zaczęła się od MI.

Hardik Pandya trafił na pierwsze strony gazet, kiedy przeszedł do MI zaledwie 2 lata po przejściu z MI do GT. Teraz jednak powraca w nowej roli. Pandya jest nowym kapitanem MI i jest wdzięczny za powrót do stanu, w którym się urodził.

IPL

„Najpierw zagramy w kręgle. Wygląda na przyzwoity tor, może być lepszy, jeśli nadejdzie rosa. Dobrze jest wrócić. Moje miejsce urodzenia znajduje się w Gujarat, jestem bardzo wdzięczny temu stanowi. Moje narodziny jako krykiet odbyły się w Bombaju, cieszę się, że wróciłem” powiedział Hardik Pandya podczas losowania.

„Minęły dwa tygodnie od rozpoczęcia obozu. Chłopcy są chętni do występów. Mieliśmy wspaniałe mecze treningowe. Ekscytacja to zupełnie inne uczucie. Mamy czterech szybkich, trzech spinnerów i siedmiu pałkarzy. Dbanie o to, aby wszystkie działy były pod dobrą opieką” zakończył Hardik.

Gujarat Titans grają w XI: Shubman Gill (c), Wriddhiman Saha (w), Sai Sudharsan, Vijay Shankar, David Miller, Azmatullah Omarzai, Rahul Tewatia, Rashid Khan, Umesh Yadav, Ravisrinivasan Sai Kishore, Spencer Johnson

Subskrypcje Gujarat Titans: BR Sharath, Mohit Sharma, Manav Suthar, Abhinav Manohar, Noor Ahmad

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

RR vs LSG na żywo: Lucknow potrzebuje 27 z 6, Pooran podtrzymuje nadzieje


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here