Dave Fio to wybitny młody wokalista i autor tekstów, który niedawno pojawił się w 22. sezonie programu American Icon. Dave wymyślił, jak zaintrygować każdą z trzech wyznaczonych autorytetów swoimi zdolnościami wokalnymi i zdobył bilet do Hollywood na następną rundę. Jego pełne imię i nazwisko to „Dave Fiodeida”. Jest dobrze znany z melodii „Leave In the pierwszej części dnia”, wygłoszonej podczas XVII Marszu 2024.

Dave Fio urodził się w USA i mieszka w Detroit w stanie Michigan. Ma 24 lata, począwszy od około 2024 r. Nigdy nie podaje dokładnej daty urodzenia ani lat spędzonych w społeczeństwie. Ma miejsce ze stałą rodziną, składającą się z taty, matki i krewnych. Niemniej jednak nigdzie w Internecie nie udostępnił nazwisk swoich bliskich. Omawiając swoje pouczające podstawy, Dave przeniósł się ze szkoły średniej im. Johna F. Kennedy’ego.

wikixpedia.com

Rozpoczął karierę muzyczną i pisarską. Został podkreślony w utworze zatytułowanym „Cash Stream” Helluvy z Child Tron, który został wydany w 2022 r. Następnie w tym momencie wystąpił w utworze zatytułowanym „Never Be Separated from wszyscy inni” (2023). Osiągnął zauważalną jakość, grając koncert w St. Andrews Lobby w The Safe house.

Biografia Dave’a Fio

Prawdziwe imię Dawid Fio
Data urodzenia 2000
Wiek (stan na 2024 r.) 24 lata
Miejsce urodzenia Taylora, Michigan, USA
Zawód Piosenkarz, autor tekstów
Szkoła Wyższa
Kwalifikacja Absolwent

Statystyki fizyczne

Wysokość w stopach i calach – 5′ 7” – w centymetrach – 170cm
Waga w Kilogramach – 80 kg – w funtach – 176 funtów
Kolor włosów brązowy
Kolor oczu Zielony

Rodzina

Ojciec
Matka
Siostra
Brat

status związku

Stan cywilny Pojedynczy
Romans NIE
Spinki do mankietów

22. Walk 2024 r. w The Caring Touch w melodyjnej oprawie wystąpił „Dave Fio and Co Live” [at @thelovingtouch] w Ferndale. Występował tam z głównym gitarzystą/wokalistą Wilem Pruittem (Instagram @wil_pruitt), a ich zespół nazywał się Ceremonial Suns (strona na Instagramie – @ @ritualsuns).

Podczas próby zaśpiewał „Save Me” zespołu Jam Roll. Po niesamowitej egzekucji sędzia American Icon Lionel rzucił głos na „nie”. Sędzia Katy i Luke Cerebrum oddali głos na „tak”. Dave Fio powiedział: „To dla mnie szansa, aby dowiedzieć się, jak się rozwijać, przejść do następnego etapu. Zależy mi na nauce. Zależy mi na wprowadzeniu cennych ulepszeń, a wtedy będę mógł zapewnić najlepsze rezultaty, jakie tylko potrafię”. Dave obecnie jedzie do Hollywood i skupia się na następnej rundzie.

Status małżeński Dave’a Fio nie będzie zagrożony od około 2024 roku. Nawiązywał kontakty randkowe z każdą młodą damą. Potencjalnie ma różne towarzyszki, ale nigdy szczerze nie związał się z żadną młodą damą. Swoją energię inwestował w kolegów i szkołę.

Dave Fio dynamicznie rozwija się na scenach rozrywki online. Na swoim koncie na Instagramie ma 5615 obserwujących – @davefiomusic. Często udostępnia nagrania z wystaw na swoim Instagramie. Dave jest także YouTuberem, który ma zaledwie 242 obserwujących na kanale YouTube @davefiomusic.

Dave Fio to wybitny wokalista i muzyk z Michigan w USA. Jest dynamiczny od około 2017 roku. Zarabia głównie na wystawach i okazjach wokalnych. Dave Fio ma oczekiwaną wartość netto 300 000 dolarów od około 2024 roku.

W czasie wolnym Dave’a śpiewa i spaceruje z drogimi towarzyszami. Dodatkowo dba o swoją budowę fizyczną i stosunek masy mięśniowej do tkanki tłuszczowej. Zyskuje zdrową sylwetkę i próbuje zrzucić kilogramy. Według postu na Instagramie przedstawiającego pierwszy Walk 2024, w lipcu 2023 r. ważył 420 funtów. W lutym 2024 r. schudł 100 funtów i obecnie waży 320 funtów.

Dave wcześniej zwyczajnie śpiewał melodie. Został pochwalony przez jednego ze swoich towarzyszy Joeya na imprezie muzycznej za swój melodyjny głos. Po namowie Joey’a dołączył do studia i oczarował swój głos, tworząc melodię.

Zastrzeżenie: Powyższe informacje służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszystkie informacje na Stronie są podawane w dobrej wierze, jednakże nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji jakiegokolwiek rodzaju, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących dokładności, adekwatności, ważności, wiarygodności, dostępności lub kompletności jakichkolwiek informacji na Stronie.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here