Kate Middleton nadal przyciąga uwagę wszystkich. Odkąd wyszło na jaw, że zdjęcie, które udostępniła dzieciom, zostało poddane edycji, niejasności co do Twojego stanu zdrowia Oczekują na to media z całego świata. Wypowiadało się w tej sprawie wiele twarzy, ale ostatnia, która to zrobiła, zaskoczyła i wyznała to ma jasność co do tego, co się z nim dzieje.

Jest o Mara Patio. Była prezenterka „Socialit” pojawiła się na gali Idol Awards, a na czerwonym dywanie została zapytana przez kolegów z „Blastingnews” o jeden z aktualnych tematów. „Co się dzieje z Kate Middleton?” – pytali dziennikarza. Oczywiście nie waham się szczegółowo odpowiedzieć na temat tego, co moim zdaniem dzieje się z księżną Walii w czasach tak licznych prześladowań ze strony mediów.

Mara Patio: „Mam to bardzo jasno”

„Mam to bardzo jasno.On jest z dziewczyną już dłuższy czas. W rzeczywistości w lutym 2023 r. ukazał się artykuł, w którym Guillermo poprosił wszystkie angielskie media, aby opowiedziały nam o tej sytuacji i W zamian przekazał mu prywatne informacje na temat swojej rodziny.”Patio zaczął od powiedzenia bardzo stanowczo.

Na tym jednak komunikatorka nie poprzestała i poszła dalej ze swoimi wyjaśnieniami: „Wydaje się niewiarygodne, że o tym nie przypomniano, ponieważ zostało to opublikowane. Jestem bardzo jasny, że tak właśnie się dzieje”. Ponadto były współpracownik „Slvame” podał więcej szczegółów i powiązał tę historię z historią ojca księcia Williama.

„Z pewnością zdarzają się przypadki, gdy schematy rodziców się powtarzają, co jest dla mnie bardzo jasne, i Myślę, że jest tak pochłonięta, bo kiedy cierpisz, pożerasz siebie. To nie jest zwykła szczupłość…”– podsumowała Mara, bardzo pewna tego, co może się teraz dziać z Kate Middleton.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here