Marcelo Przez całą swoją karierę wykonywał melodie jednego z najlepszych Real Madryt białej historii. Chociaż nadal chciał zobaczyć, jak wykonuje melodię w innym rytmie, niż na festiwalu Lollapalooza w Brazylii kiedy poszedł na koncert amerykańskiej grupy rocka alternatywnego Trzydzieści sekund do Marsa. Szansa, której nie przegapił, aby pokazać tysiącom ludzi swój nowy talent.

Niespodzianka na scenie w Lollapalooza

Koncert rozpoczął się, gdy wokalista, Jared Leto, wszedł w interakcję z publicznością wypełnioną festiwalem muzycznym w Brazylii. Chwila, kiedy skorzystał z okazji i założył koszulkę Canarinhaale na plecach miał wygrawerowane imię specjalnego dla nich zawodnika, który oglądał koncert: Marcelo.

36-letni obrońca Nie zastanawiał się dwa razy i wszedł na scenę główny tor toru Interlagos Autodrome w São Paulo. Wyposażony w swoje nowoczesne okulary przeciwsłoneczne, codzienne ubrania i podudzia, które sugerowały, że piłkarz Dzisiaj nie miałem zamiaru iść z kalifornijskim zespołem muzycznym tylko po to, aby pozdrowić brazylijską publiczność, która była obecna, aby ich zobaczyć.

Wyjątkowa współpraca

Właśnie w tym momencie aktualny mistrz Copa Libertadores z Fluminense z Rio de Janeiro wsiadł do autobusu, aby rozpętać szaleństwo wśród publiczności: „Mówią, że muszą im obiecać, że dzisiaj oszalejąZdanie, które wywołało krzyki i brawa obecnej publiczności, choć nie była to jedyna rzecz, na którą się odważył, gdyż W pewnym momencie musiał także pełnić rolę tłumacza Jareda Leto..

Chociaż ten ważny moment nie trwał długo. Po zdjęciu z publicznością Były zawodnik Realu Madryt zajął swoją pozycję na scenie przed instrumentem perkusyjnym, aby wspólnie ze wszystkimi jego członkami zagrać jeden z utworów zespołu. Wybrana piosenka to „Stuck”que forma parte del álbum „To koniec świata, ale to piękny dzień”.

Nie zrobił nic złego. Marcelo Podążał za rytmem bębnów i uderzał pałeczkami, aby zachęcić tysiące Brazylijczyków do klaskania.s, który obejmował główną scenę. Wyjątkowy obraz w środku okresu przygotowawczego z Fluminense, po porażce w półfinale mistrzostw Carioca przeciwko głównemu rywalowi, Flamengo.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here